Zakupy i sklepy

Złota bransoletka to prawdziwa ozdoba kobiecej ręki

Marka Nomination powstała w słynących z umiłowania do biżuterii latach osiemdziesiątych XX wieku we Włoszech. Tu stworzony został pierwszy model niesamowitej bransoletki Composable – łączącej stal szlachetną, złoto i piękne kamienie, którą można samodzielnie samodzielnie skomponować.

Bransoletka nomination to do dziś symbol stylu

nomination - bransoletki złoteSamodzielne komponowanie nomination – bransoletki złote pozwoliło stworzyć markę, która stawała się coraz bardziej znana, aż w końcu uznano ją za pioniera łączenia niealergizującej stali szlachetnej z klasycznym, florenckim złotem. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni marzą o biżuterii, która będzie piękna, a jednocześnie gustowna oraz idealna na każdą okazję. Często jednak zadajemy sobie pytanie, czy biżuteria dobra do codziennych stylizacji może być nieodpowiednia na ważniejsze okazje. Tak, beż wątpienia może, gdyż nomination – bransoletki złote, to rozwiązanie klasyczne, ale zarazem w bardzo nowoczesnym stylu, które znane jest z unikatowego łączenia złota, a także stali szlachetnej. Pozwala nam to swobodnie łączyć barwy, faktury i materiały. Co do zasady bransoletka ma kilkanaście elementów, co jest zależne od wielkości nadgarstka oraz od naszych preferencji, czy wolimy bardziej lub mniej przylegającą do skóry biżuterię. To my decydujemy więc o ilości połączeń, czyli tzw. linków oraz o charakterze naszej bransoletki. Linki łączymy ze sobą, a bransoletkę można rozbudować według własnych upodobań. Każda jest więc wyjątkowa i inna od pozostałych.

Marka Nomination założona w 1987 roku we Włoszech nadal pozostaje produktem unikatowym na rynku biżuterii. Nadto, nomination – bransoletki złote, są tak zaprojektowane, że na każdym elemencie może być inna ozdoba: literka, postać, zwierzę, hobby, czy kamień. To oryginalny design, który pozwala wyrazić nasze uczucia.