Zdrowie

Zdrowe kaszki Helpa

Każdy kto zna piramidę żywienia wie, że na jednym z podstawowych miejsc znajdują się produkty zbożowe, których powinno być najwięcej w naszej diecie. Można je dostarczać pod wieloma postaciami, dlatego jedzenie ich nigdy nie będzie nudne.

Jakie są rodzaje kaszek Helpa?

helpa kaszkiZdrowa żywność ma wiele aspektów, gdyż dotyczy wielu grup towarów. Przede wszystkim muszą one być nieprzetworzone i naturalne. Kierując się zasadami piramidy żywienia, każdego dnia powinniśmy dostarczyć swojemu organizmowi dawkę zbóż. Może ona być w postaci ryżu, makaronu czy kaszy. Spośród nich jedynie kasze mogą być spożywane na śniadanie, obiad i kolację, dlatego są tak popularne. Jednymi z najpopularniejszych są Helpa kaszki ponieważ są naturalne i dostępne w wielu rodzajach. Mogą one mieć postać całych ziaren jak na przykład kasza gryczana, albo być zmielone tak jak kaszka kukurydziana. W ofercie firmy Helpa znajdziemy kaszę jaglaną, będącą królową kasz, jęczmienną, orkiszowa czy owsiana. Proponowane produkty można spożywać na surowo jako dodatek do musli czy owsianki albo uprzednio gotować. Kasze są bardzo zdrowe i powinny być regularnie spożywane przez dorosłych, ale także dzieci. W przypadku maluchów, dostępne są kaszki z dodatkami owoców, dzięki czemu mają smaki bardziej odpowiadające najmłodszym klientom. Dość sporą grupę kaszek Helpa stanowią produkty mieszane, czyli na przykład kasze złożone z pięciu różnych zbóż, jaglano – owsiane czy zawierające ziarenka wanilii. Smaków jest tak dużo, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Czasem ktoś nie je kasz, bo kiedyś się do nich zraził, ale warto taką osobę przekonać wartościami odżywczymi, które one zawierają. Ponadto są one lekkostrawne i mogą je spożywać osoby z wieloma dolegliwościami, przez co są uniwersalne.