Motoryzacja

Żarówka xenona D2S

W zeszłym roku na moje trzydzieste urodziny mąż sprezentował mi moje pierwsze auto, które bardzo mi się spodobało. Nie ukrywam jednak, że choć jestem bardzo odpowiedzialnym kierowcą, to jednak naprawa pewnych usterek w samochodzie stanowi dla mnie nie lada wyzwanie. W zeszłym tygodniu odkryłam, że nie działa mi lewe światło samochodowe. W celu wymiany żarówki udałam się więc do profesjonalnego warsztatu samochodowego. 

Wydajna żarówka typu xenon

xenon D2SW warsztacie pomocy udzielił mi przemiły Pan Artur, który po wstępnych oględzinach ustalił, że przypaliła mi się żarówka. Z racji tego, że odpowiednia widoczność na drogach jest bardzo ważna, zwłaszcza po zmroku, postanowiłam od razu zakupić nowy egzemplarz żarówki. Wybór padł na xenon D2S, która charakteryzowała się bardzo wysoką jakością. Niewątpliwym atutem owego produktu było również to, że żarówka ta emitowała niezwykle jasne, niepodrażniające wzrok światło, które doskonale oświetlało drogę. Zostałam również poinformowana o tym, że żarówka ta będzie działać znacznie dłużej niż inne modele dostępne na rynku. Uznałam więc, że będzie to świetna inwestycja, ponieważ dzięki temu nie będę zmuszona często zmieniać żarówki. Idąc za ciosem zdecydowałam się wymienić od razu dwie lampy, ponieważ Pan Artur zwrócił moją uwagę na to, że będą one wówczas emitować światło o identycznym natężeniu. Na produkt ten dostałam również kilkumiesięczną gwarancję.

Muszę przyznać, że jestem niezwykle zadowolona z zakupionej przeze mnie żarówki, którą udało mi się nabyć w bardzo okazyjnej cenie. Dzięki niej czuję się znacznie bezpiecznej na drodze. Mogę więc polecić ową żarówkę z czystym sumieniem. Musimy pamiętać o tym, że widoczność na drodze jest niezwykle istotna, niedziałające kierunkowskazy lub światła drogowe mogą prowadzić do wypadków, a tego chcielibyśmy przecież uniknąć.