Dom

Zalety płaskich grzejników Stelrada

Ostatnio w moim mieszkaniu pojawił się dodatkowy lokator. Z tej okazji zwiększyło się zapotrzebowanie na wolną przestrzeń. Stwierdziłam, że jest możliwe jej wygospodarowanie, gdy tylko zmienię ustawienie mebli. Jeśli będą stały w innym rozmieszczeniu, do tego wymieniłabym kaloryfer, wszystko powinno się zmieścić.

Cenne centymetry przestrzeni dzięki płaskim grzejnikom

grzejniki płaskie stelradZmiana grzejnika wiązała się z tym, że nowy miał być płaski. To z kolei dawało mi trzy centymetry przestrzeni, której potrzebowałam. Grzejnik i kanapa były ustawione „na styk”. Musiałam tylko znaleźć taki płaski grzejnik, wymienić ze starego żeliwnego, przestawić kanapę i będzie dobrze. Podpytałam znajomego hydraulika w jakiej firmie szukać nowego grzejnika, a on polecił mi stelrad. Nie miał w tym żadnego interesu, więc jak najbardziej zaufałam jego opinii. W sieci wyszukałam grzejniki płaskie stelrad i ucieszyłam się, bo dokładnie czegoś takiego szukałam. Płaskie, klasyczne, białe i ładne. Grzejnik mógłby też być węższy, ale dłuższy. Jednak na tym już się nie znałam. Ponownie zwróciłam się do mojego znajomego i powiedziałam mu, o co mi chodzi. Chciałam wymienić grzejnik na płaski, by zdobyć cenne centymetry na długości pokoju. Poprosiłam, by dobrał mi odpowiedni model. Następnego dnia miałam już zakup w domu. Na szczęście nie było sezonu grzewczego i montaż odbył się od razu. W ciągu najbliższych dwóch dni zrobiłam całe przemeblowanie. Właściwie to był to świetny pretekst by odświeżyć stare kąty.

Mój nowy współlokator znalazł sobie miejscu w kojcu, tuż przy nowym ciepłym kaloryferze. Uwielbia ciepło, mimo iż jest sam puchaty i ma dużo ciałka. Pokochaliśmy się od razu i cieszę się, że znalazł sobie nowy dom akurat u mnie. Dzięki przemeblowaniu, każde z nas ma swój kącik, a jak mamy ochotę na zabawę to wychodzimy na dwór.