Medycyna

Zakup zapasu strzykawek

Jestem pielęgniarką już wiele lat. Byłam w wielu różnych sytuacjach i widziałam bardzo dużo ludzi walczących z chorobami i dolegliwościami. Na bazie własnych doświadczeń z jednej strony wiem, że nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć, jak i z drugiej strony muszę się przygotować na wszystko. Jednak praca z obcymi pacjentami wygląda inaczej niż praca z osobami bliskimi. A ja musiałam przygotować się na dosyć częstą pracę z własnymi rodzicami.

Zapas strzykawek potrzebny do opieki

strzykawkiMoi rodzice wraz z wiekiem czuli się coraz gorzej. Mieli wiele różnych dolegliwości i w końcu potrzebna im była dosyć regularna profesjonalna opieka, m.in. do podawania kroplówek, dbania o cewniki, robienia zastrzyków itd. Nie widziałam innej opcji niż zajęcie się nimi. W tym celu musiałam się też upewnić, że w domu będziemy mieli wystarczającą ilość niezbędnego sprzętu medycznego, którego będę potrzebowała praktycznie cały czas. Wśród takich niezbędnych rzeczy są zdecydowanie strzykawki. Zużywam ich bardzo dużo na rodziców, dlatego postanowiłam dokonać jakiegoś większego zamówienia od producenta strzykawek, z usług którego korzystają m.in. w szpitalu, w którym pracuję. Jako że strzykawek używam do wielu różnych rzeczy w domu przy rodzicach, to chcę mieć ich spory zapas, aby nie było sytuacji, w której nagle nie będę miała do nich dostępu, bo się skończyły. Taka sytuacja mogłaby się naprawdę bardzo źle skończyć.

Pierwsze zamówienie jakie wykonałam od tego znanego mi i sprawdzonego producenta utwierdziło mnie w przekonaniu, że wybrałam odpowiednią firmę. Jako pielęgniarka doskonale wiem, że strzykawek nigdy za wiele i zawsze powinno się z nich korzystać w taki sposób, w jaki zaleca to dany producent – a o tym wiele osób niestety zbyt często zapomina.