Dla dzieci

Zabawa lalkami w drewnianym domku

W związku z tym, że nieubłaganie zbliżały się urodziny mojej chrześniaczki, zaczęłam się zastanawiać co sprawiłoby jej największą radość. Nie ukrywam, że w związku z tym, że mieszkam od niej kilkaset kilometrów dalej, nie mam okazji widywać się z nią za często.

Drewniany domek dla lalki

drewniane domki dla lalekPewnie dlatego też zależało mi na tym, aby kupić jej coś wyjątkowego. Troszkę chciałam zrekompensować jej tą odległość ode mnie a co najważniejsze chciałam sprawić jej ogromną przyjemność. W związku z tym, że jest ona wielką fanką lalek pomyślałam, aby przyjrzeć się bliżej drewnianym domkom. Drewniane domki dla lalek są idealne dla dziewczynek, które uwielbiają się bawić nie tylko lalkami, ale też dla tych, które uwielbiają bawić się w rodzinę i dom. Moja bratanica, której jestem matką chrzestną zawsze uwielbiała odgrywać tego typu role. Drewniany domek dla lalek, który postanowiłam jej kupić wyglądał przepięknie. Posiadał wszelkie meble niezbędne w domu. Był jakby odwzorowaniem prawdziwego domu. Miniaturki mebli w salonie, sypialni, kuchni czy łazience były naprawdę imponujące. Montaż domku nie był zbyt skomplikowany nawet dla mnie, gdzie zazwyczaj tego typu rzeczy sprawiały mi problem. Sam domek pomieściłby całą rodzinę lalek i kolejne jej pokolenia – był dość sporych rozmiarów, co robiło wrażenie. Wymiar stojącego domku w pionie to ponad jeden metr. Dla dziecka to ogromna powierzchnia do zabawy, niezliczone ilości pomieszczeń i mebli, które dowolnie można usytuować w zależności od potrzeb.

To wszystko wpływało na to, że moja chrześnica potrafiła bawić się domkiem nawet kilka godzin. Zabawa nim była na tyle angażująca a zarazem interesująca, że nawet jej brat zaczął znosić do domku swoich żołnierzy, aby mogli odpocząć po wyczerpującej walce w jej domku.