Dom i wnętrze

Wytrzymałe żaluzje z aluminium

Zdecydowana większość gospodarstw domowych, zostaje wyposażanych w specjalne żaluzje okienne wykonywane z aluminium, które charakteryzują się nie tylko estetyką wizualną, lecz także pełnią określone funkcje. Żaluzje stosowane są w celu skutecznego przysłaniania szyby okiennej, zapewniając tym samym całkowitą prywatność.

Eleganckie i funkcjonalne żaluzje okienne

żaluzje antywłamaniowe warszawaNiemniej jednak, żaluzje w ciągu dnia zasłaniane zostają głównie po to, aby zablokować przepływ promieni słonecznych do pomieszczenia przez szybę okienną. Jeśli pomieszczenie jest zbyt nagrzane, poziom poczucia komfortu podczas odpoczynku w takim pomieszczeniu, a także efektywność pracy zdecydowanie maleje. Warto więc zastosować specjalne żaluzje, umożliwiające całkowite zablokowanie przebijania się promieni słonecznych. Po całkowitym zasłonięciu okna żaluzją aluminiową, w pomieszczeniu unosić się będzie chłodne powietrze, gdyż żaluzje zapewnią izolację pomiędzy temperaturą zewnętrzną, a temperaturą w pomieszczeniu. Aluminiowe żaluzje, posiadają także doskonałą konstrukcję antywłamaniową, która uniemożliwia podniesienie żaluzji z zewnątrz, jeśli żaluzja została opuszczona do końca. Uruchamia się wówczas specjalna blokada podnoszenia żaluzji, którą można bez problemu dezaktywować poprzez podniesienie żaluzji od wewnątrz. Dlatego właśnie w coraz większej ilości gospodarstw domowych, znajdują zastosowanie żaluzje antywłamaniowe Warszawa, to miejscowość w której są one produkowane pod indywidualny wymiar okna.

Aby dokonać zamówienia aluminiowej żaluzji okiennej z funkcją antywłamaniową, a także z funkcjami termoizolacyjnymi, należy uprzednio wykonać dokładny pomiar naszych okien. Następnie, wymiary przekazujemy do firmy produkcyjnej, w celu przystosowania żaluzji do naszych okien, możliwie jak najlepiej.