Handel

Wysokiej klasy materiały włoskie

Studiuję projektowanie ubrań na jednej z wyższych szkół i powoli przygotowuję się do obronienia dyplomu, co będzie miało miejsce już za niecałe trzy miesiące. Studiując taki dość artystyczny kierunek oprócz napisania pracy trzeba również przedstawić coś wykonanego przez nas, w moim przypadku własną kolekcję ubrań. Projekty ubrań skończyłam szybko, więcej czasu zajęło mi znalezienie odpowiednich materiałów.

Ubrania z materiałów włoskich są wysokiej jakości

materiały włoskie sklep internetowyKiedy zastanawiałam się jakie dokładnie materiały wybrać do zrealizowania moich projektów przyjaciółka poleciła mi włoskie materiały. Powiedziała, że są cenowo przystępne, a bardzo dobre jakościowo. Takiego czegoś właśnie szukałam. Na szczęście, materiały włoskie sklep internetowy, w którym często zamawiam miał w swojej ofercie od dawna. Nigdy jednak nie miałam do czynienia z materiałami z Włoch, więc trochę się obawiałam złożyć zamówienie. Jednak jako, że jest to sklep który bardzo lubię i jestem pewna, że sprzedają towary dobrej jakości to zaryzykowałam. I nie żałuję! Materiały, które zamówiłam na żywo wyglądały jeszcze piękniej niż na zdjęciach w Internecie. W dotyku były bardzo przyjemne i miękkie w przypadku bawełnianych materiałów. Moja kolekcja opierała się jednak głównie na zwiewnych sukienkach dlatego zamówiłam całkiem sporo jedwabiu, który był po prostu idealny – bardzo szykowny i nieskazitelny. 

Szycie ubrań idzie mi dobrze, w czasie szycia czasami zmieniam trochę projekt jeżeli wpadnę na lepszy pomysł dotyczący wykonania danego ubrania. Jestem bardzo zadowolona z materiałów, które kupiłam i na pewno w przyszłości będę je wykorzystywać w swoich innych kolekcjach Ich dobra jakość wpływa na wygląd szytych przeze mnie ubrań, które wyglądają na bardzo luksusowe.