Handel

Wygodne i estetyczne pudełka fasonowe

Opakowanie tekturowe przydają się w wielu branżach przemysłowych. Wykorzystuje się je główne do pakowania mniejszych elementów. Obecne są w każdym sklepie internetowym, który zajmuje się wysyłką produktów do swoich klientów. Coraz częściej można zakupić gotowe pudła, bardziej wytrzymałe i łatwiejsze do pakowania.

Transport z pudełkiem fasonowym jest znacznie bezpieczniejszy

pudełka fasonowe producentWielokrotnie zapewne otrzymaliście paczkę w opakowaniu mało estetycznym. Sklejone było ono z wielu części płyt kartonowych i po jego rozpakowaniu zrobiliście w domu dużo bałaganu. Dlatego też idealnym rozwiązaniem dla sklepów jest inwestycja w pudełka fasonowe producent jest w każdym województwie. Są to kartony, które posiadają specjalne klapki, dzięki czemu do ich złożenia nie wymagane jest używanie taśmy klejącej. To znacząco poprawia czas pakowania każdej paczuszki. Ponadto producenci opakowań fasonowych mają w swojej ofercie przeróżne ich rozmiary: od malutki kartonów po bardzo duże. Dodatkowo można je zakupić w standardowym brązowym kolorze, gdy wykorzystujemy je do zwykłej przesyłki. Jednak producent tworzy także kartony białe. Wówczas możemy na nich zrobić sobie nadruk z własnym logo. Jest to idealne rozwiązanie dla branży spożywczej. Ponadto można zakupić pudełka fasonowe zamykane tylko na klapkę, którą wkładamy po prostu do środka kartony i w ten sposób blokujemy jej otwieranie. Jest też możliwość pozyskania kartonu ze specjalną taśmą, dzięki czemu klapka jest doklejana do kartonu.

Pudełka fasonowe pozwalają na bezpieczny i komfortowy transport paczki. Są bardziej estetyczne, na co również zwracają uwagę nasi odbiorcy. Ponadto wykonane są z dobrej jakości grubej tektury, dzięki czemu są znacznie bardziej wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Można bez obaw transportować w nich szkoło i ceramikę.