Usługi

Wygodna szafka narzędziowa do warsztatu

Nasze początki w karierze rzemieślniczej nie były zbyt okazałe, więc zamiłowanie do nieporządku na stanowiskach pracy zostało nam do momentu w którym zaczęliśmy działać jako firma. Szybko okazało się wtedy, iż ciągłe szukanie narzędzi czy uszkodzenia materiałów mogły zdecydowanie utrudnić wykonywanie zamówień.

Nowoczesne szafki do warsztatu

szafka warsztatowa z szufladamiGdy przypadkowo uszkodziliśmy woskowe formy do odlewów precyzyjnych, uświadomiliśmy sobie iż jest to najwyższa pora na polepszenie standardu wyposażenia miejsca pracy. Przede wszystkim przy każdym stole miała stanąć wygodna szafka warsztatowa z szufladami do wygodnego przechowywania narzędzi i półproduktów. Zdecydowaliśmy się wyposażyć w szafki z tworzywa sztucznego, znacznie trwalsze od prostych wariantów metalowych i całkowicie niepodatne na korozję, gdyż w trakcie pracy używamy na co dzień wielu rodzajów chemikaliów które z łatwością mogą uszkodzić stal. Największą zaletą szafek jest oczywiście wygoda pracy. Są one na tyle pojemne by bez problemu mieścić każde narzędzia elektryczne, a szuflady z przegrodami mogą służyć do łatwego składowania drobnych elementów, delikatnych półproduktów czy wszelkiego potrzebnego wyposażenia. Same szafki mogą być również łatwo rozbudowywane, gdyż są zaprojektowane właśnie z myślą o szybkiej i prostej konfiguracji w zależności od potrzeb właścicieli.

Nie ma więc problemu by dodać kilka dodatkowych szuflad czy powiększyć przestrzeń na duże narzędzia, lub też posortować wnętrze wedle upodobania. Jest to bardzo tani dodatek do każdego warsztatu, aczkolwiek znacznie ułatwia wykonywanie dowolnych zadań, umożliwiając nie tylko szybki i łatwy dostęp do narzędzi, ale również chroniąc sprzęt przed uszkodzeniami, które dość łatwo powstają przy nieprawidłowym przechowywaniu narzędzi.