Usługi

Wycieczki nagrodą za dobrą pracę

To był znakomity pomysł. W nagrodę za dobrze przeprowadzony projekt zarząd firmy wysłał nas na kilka dni na Mazury. Była okazja odpocząć, naładować „akumulatory”, ale również jeszcze bardziej zintegrować. Okazuje się, że takie wyjazdy to nic nowego.

Firmowy wyjazd to świetny pomysł

wyjazdy dla firmNajpierw żmudna, codzienna praca. Wiele razy mieliśmy już dość, ale doskonale zdawaliśmy sobie sprawę, że cierpliwość się opłaci. Udało się doprowadzić projekt do końca, a trzeba przyznać, iż było to jedno z naszych najważniejszych zadań w tym roku. Odpoczynek był nam potrzebny. Okazuje się, że przy takich okazjach wyjazdy dla firm organizuje wiele biur podróży. W naszym przypadku była to kilkudniowa eskapada na Mazury. Kajaki, paintball, ogniska i rowery. To część atrakcji, które mieliśmy w planie. Do dyspozycji były także spa oraz możliwość pożeglowania. Mazury to tylko jeden cel podróży, jakie firmy oferują swoim pracownikom jako nagrodę albo formę integracji. Można wybierać z szerokiej palety propozycji, co z ciekawości sprawdziłem. Wędrówka po południowoamerykańskiej dżungli, wyprawa w góry na każdym kontynencie, a może safari w Afryce. To oczywiście oferty z górnej półki, ale przecież w grę wchodzą także wyjazdy europejskie albo wiele miejsc w Polsce, które także warto zobaczyć, a przy okazji zintegrować grupę. Bo warto pamiętać, że tego typu wycieczki to nie tylko wspomniana nagroda, ale także integracja oraz, co jest równie istotne, motywacja. Dlatego pracodawcy często nie żałują funduszy na podobne wyjazdy dla swoich pracowników.

Chyba rzeczywiście coś w tym jest. Początkowo nie nastawiałem się na nic wielkiego, ale wyjazd integracyjny z grupą kolegów z pracy okazał się strzałem w dziesiątkę. Na co dzień,w biurze nie mamy okazji poznać się z bardziej osobistej strony. Wspólna wyprawa na kilka dni z pewnością dała taką możliwość. A historii do wspominania też mamy wiele.