Usługi

Winietki w stylu rystykalnym – nizwykłą dekoracją stołów

Winietki są niewielkimi karteczkami umieszczanymi na stole podczas uroczystości weselnej. Ich głównym zadaniem jest pomoc w ustaleniu, gdzie jest miejsce każdego z konkretnych gości. Dzięki nim możemy uniknąć zbędnego przepychania oraz rozczarowanie, kiedy jeden z gości usiądzie w miejscu dla niego nieodpowiednim.

Wybór idealnej winietki na wesele

rustykalne winietki z kokardkąWinietki sprawdzają się doskonale w przypadku organizacji większych wesel. Każdego z gości możemy wówczas usadzić wedle jego własnych preferencji, co pozwoli nam uniknąć zbędnego zamieszania. Winietki jednak nie pełnią tylko funkcji praktycznych. Są one świetną dekoracją stołów, szczególnie kiedy ich wykonanie powierzymy w ręce artysty. Niezwykłą popularnością cieszą się ostatnimi czasy rustykalne winietki z kokardką, które nie dość, że stanowią niesamowitą dekorację, mogą także być świetną pamiątką dla gości weselnych. Będą one mieć z pewnością szczególne znaczenie dla rodziców pary młodej, kiedy będą mogli zachować je w formie pamiątki z tego ważnego w ich życiu dnia. Decydując się na wybór winietek, pamiętajmy, aby były one spójne z wystrojem całego wnętrza. Nie powinny zbyt wyróżniać się na stole, a wręcz przeciwnie stanowić jego spójną dekoracje. Winietki skutecznie zapobiegną nieporozumieniom i kłótniom, gdyż goście będą zobowiązani do zajęcia miejsc, które zostały wyznaczone przez parę młodą. Przed wyborem tych niewielkich elementów dekoracyjnych powinniśmy zapoznać się dokładnie z ostatecznym wystrojem stołów. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że winietki będą wraz z nimi tworzyć dekoracyjną całość. 

Pamiętajmy również, aby przed złożeniem zamówienia na winietki zapoznać się z imionami wszystkich gości, również osób towarzyszących. Wówczas nawet oni poczują się jak część jednej, wielkiej rodziny. Imię znacznie lepiej wygląda niż pozostawienie na winietce napisu „osoba towarzysząca”.