Usługi

W jakiej restauracji urządzić chrzciny?

Niedawno urodziło nam się z mężem kolejne dziecko. Planowaliśmy w niedługim czasie je ochrzcić. Znów jednak zapomnieliśmy o tym, żeby zarezerwować salę restauracyjną na chrzciny w odpowiednim czasie. Teraz nie mogliśmy znaleźć żadnej restauracji w najbliższym otoczeniu. Pozostało nam tylko poszukanie jakiejś restauracji, gdzieś dalej, ale wciąż na tyle blisko, żeby dojechać tam autem.

Urządziliśmy chrzciny w restauracji w Łódzkim

restauracja na chrzciny ŁódzkieZależało nam na tym, aby znaleźć jakąś dobrą restaurację ze smaczną kuchnią oraz doświadczeniem w organizowaniu imprez okolicznościowych. Chcieliśmy, abyśmy nie musieli wstawiać samemu ciast czy napojów alkoholowych jak to jest w większości restauracji. Interesowało nas tylko zapłacenie i przyjście na gotowe. Poszukiwania odpowiedniego lokalu rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: restauracja na chrzciny Łódzkie, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć to czego potrzebowaliśmy. Była to znana i renomowana restauracja w łódzkim, która zajmowała się organizacją różnych imprez okolicznościowych. Dysponowała ona duża salą restauracyjną, mogącą pomieścić do 150 osób. Cena od talerzyka była dość wysoka, ale zapewniała ona kompleksowe zajęcie się gościem. W cenie były posiłki zarówno ciepłe jak i zimne, a także napoje w tym te alkoholowe. Również tort był zapewniony.

Zdecydowaliśmy się wynająć tą restaurację na chrzciny naszego dziecka i jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór. Jedzenie serwowane prosto z kuchni było smaczne i świeże. Mimo iż sala była duża i w tym samym czasie była tam jeszcze inna impreza, to wszystko było tak zorganizowane, że goście się ze sobą nie mieszali i każdy miał zapewnioną kameralną atmosferę i profesjonalną obsługę kelnerską.