Trwałe lakiery do paznokci

Mocne i wyraziste kolory paznokci na lato są bardzo często wybierane przez kobiety. Neonowe paznokcie w kolorze soczystej pomarańczy lub cytryny świetnie komponują się do każdego stroju kąpielowego. Hybrydę zazwyczaj nakładamy u kosmetyczki lecz nie jest to konieczne. Wystarczy dobra lampa do paznokci i kilka produktów potrzebnych do ich nałożenia.

Intensywne kolory hybryd na lato

polecany lakier hybrydowy neonowyKobiety lubią pomalowane mocnym kolorem paznokcie. W okolicach urlopu letniego często udają się do kosmetyczki by zrobić piękny manicure oraz pedicure w swoim ulubionym letnim kolorze. Ulubiony i polecany lakier hybrydowy neonowy występuje w wielu kolorach. Najczęściej jest to różowy, zielony i pomarańczowy. Paznokcie w kolorze neonowym są intensywne, mocne i widoczne. Dlatego rzadko malujemy w tych kolorach paznokcie w innym sezonie niż w lecie. Poza tym panie pracujące w biurach, szkołach i tego typu miejscach rzadziej decydują się na jaskrawe kolory poza wakacyjnym urlopem. Jaskrawe czyli neonowe lakiery można kupić w klasycznych i popularnych drogeriach, których w Polsce jest bardzo dużo. Neonowy pomarańczowy kolor do opalonej skóry rąk i nóg będzie mocno się odznaczać. Będzie wyglądał modnie i awangardowo. Położenie lakieru hybrydowego wymaga przygotowania paznokci i odtłuszczenia płytki paznokcia. Kobiety na manicure chodzą do ulubionej kosmetyczki.

W dużych salonach kosmetycznych zazwyczaj panie mają duży wybór kolorów lakierów hybrydowych lub żeli UV. Takie salony muszą być dobrze wyposażone. Na lato kobiety wybierają hybrydę w kolorze różowego neonu lub zieloną. Na jesień i zimę znacznie częściej wybieramy ciemny brąz i bordowy. Lakiery hybrydowe nie są drogie lecz manicure hybrydowy w salonie kosmetycznym to już jest koszt około 100 złotych.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uroda