Sport

Trekkingowy Trans 8.0

 

Wśród rowerów trekkingowych od firmy Kross, znajdziemy wiele interesujących modeli. Jednakże jeśli mielibyśmy jakiś polecić najbardziej, taki który utrzymuje doskonałą proporcję jakości do ceny, to Trans wysuwa się zdecydowanie na pierwszy plan. 

Gdzie kupić Trans 8.0 od Krossa?

kross trans 8.0Rowery trekkingowe to specyficzne pojazdy. Jako, że służą do długich wypraw i wycieczek rowerowych muszą być solidnie wyposażone i dysponować najlepszym osprzętem. To wszystko po to, by nawet w najtrudniejszych warunkach móc liczyć na swój jednoślad. Trans 8.0 jest fabrycznie wyposażony w komplet oświetlenia ledowego, błotniki oraz solidny bagażnik, na którym z łatwością utrzyma dwie, nawet bardzo ciężkie torby podróżne. Warto też wspomnieć o kołach w rozmiarze dwudziestu ośmiu cali, które z łatwością utrzymają ciężar kierowcy oraz bagażu. Zapewnią nam też łatwiejsze pokonywanie zakrętów i nierówności. Nie zapominajmy też o znacznie lepszej przyczepności i ułatwionych wjazdach na wzniesienia. Kross Trans 8.0 to doskonały rower dla tych, którzy chcą czuć się bezpiecznie i mieć poczucie, że ich sprzęt nie zawiedzie. To bardzo ważne, szczególnie, gdy na wycieczkę rowerową jedziemy z dala od własnego kraju. Trans 8.0 to koszt około dwóch i pół tysiąca złotych, jednakże są to pieniądze bardzo dobrze zainwestowane. Bowiem dostajemy rower w pełni wyposażony i wykonany z najlepszych materiałów, co gwarantuje jego niezawodność. Oferta rowerów trekkingowych konkurencji proponuje znacznie wyższe ceny.

Jeżeli rowerowa eskapada ma być udana, musimy mieć do dyspozycji najlepszy sprzęt. Trans 8.0 nam to gwarantuje i bardziej musimy martwić się o swoją wytrzymałość, a nie roweru. Ten Kross jest zdecydowanie wart swojej ceny i warto go polecić amatorom, jak i zaprawionym cyklistom.