Transport

Transport osób na terenie Bielska Białej – zwiedzanie

Wymyśliłam sobie, że zorganizuję wycieczkę po Bielsko Białej. Prowadzę grupę przedszkolną i uważam, że to wskazane, aby dzieciaki znały swoje miasto. Chciałam, wraz z innymi przedszkolankami, zorganizować im zwiedzanie co ciekawszych miejsc. Wiem, że niektóre rzadko kiedy mają okazję wybrać się na podobną wyprawę.

Transport autokarowy dzieci po Bielsko Białej

polecany transport osób na terenie Bielska BiałejNa szczęście pani dyrektor przedszkola, a także rodzice, wyrazili zgodę na wycieczkę. Udało nam się wszystko skutecznie zorganizować. Największy problem miałam, szczerze mówiąc, z transportem. Obawiałam się, żeby nic nam się po drodze nie stało, bo swego czasu dużo się nasłuchałam odnośnie do sprawności różnych aut i trochę byłam tym wszystkim przytłoczona oraz przerażona. W końcu zdecydowałam się na polecany transport osób na terenie Bielska Białej. Okazało się, że to był dobry wybór i bezpiecznie przemieszczaliśmy się od punktu do punktu. Wszyscy byli zadowoleni. Poszukiwania jednak trochę trwały nim w końcu ktoś mi powiedział, że transport osób prowadzi taka, a taka firma. Później, kiedy już ten temat został opanowany, wszystko jakoś po kolei zostało załatwione. Co prawda, niektórzy dziwili się, że my będziemy jeździć autokarem, skoro nie zamierzamy wyjeżdżać poza miasto. Wraz z innymi paniami przedszkolankami uważałyśmy jednak, że transport autokarem w przypadku maluchów będzie lepszy niż jeżdżenie komunikacją miejską, zwłaszcza, że nasze kolejne punktu zwiedzania były dość mocno rozrzucone po różnych stronach miasta. Nie chciałyśmy zbyt mocno zmęczyć naszych podopiecznych.

Jestem szczęśliwa, że wycieczka w zupełności się nam udała. Bałam się, że coś może przebiec nie tak, bo pracuję nie tak długo i jeszcze z taką inicjatywą nigdy nie wychodziłam. Rodzice jednak nam bardzo dziękowali i dzieci były też bardzo zaciekawione.