Sport

Tania lokomocja dwukołowa

Lato zbliża się wielkimi krokami, a ja nadal nieprzygotowana. Tak jest każdego roku – lato jest, a formy nie ma. Każdy Nowy Rok zaczynam postanowieniem, że zrzucę kilka kilogramów do lata i ukażę się światu w odświeżonym wizerunku. Niestety kilkukrotnie już zostałam pokonana, ale w tym roku się nie dam.

Wycieczki rowerowe lekarstwem na smutki

rowery damskie tanieW tym roku podjęłam decyzję, że do lata zrzucę zimowe kilogramy. Wiedziałam, że tym razem siła mojego postanowienia, determinacja i przekonanie o sukcesie, doprowadzą mnie do upragnionego celu. Na jaką formę aktywności postawić? Biegi? Siłownia? Basen? Niestety, dysponuję również ograniczonym czasem, więc sport, który wybiorę, musi przynosić spektakularne efekty w stosunkowo krótkim czasie. Postanowiłam, że połączę pożyteczne z przyjemnym i postanowiłam przesiąść się na rower. Czas na dojazd do pracy zajmie mi porównywalnie dużo czasu, a przy tym moja forma z dnia na dzień będzie się poprawiać. Kiedy podjęłam decyzję o zakupie owego środka lokomocji, niektóre ceny mnie zmroziły, a moje przekonanie o sukcesie – legło w gruzach. Jednak koleżanka pokazała mi rowery damskie tanie. To był strzał w dziesiątkę: piękne kolory, oryginalne dodatki, świetne linia, duży wybór dodatków, a to wszystko w przystępnych cenach. Wymyślne, wielobarwne koszyki, funkcjonalne bagażniki, dźwięczne dzwonki, błotniki, lampki i siodełka w odznaczających się kolorach. Szyk, styl, elegancja i niski ceny – brzmi dobrze. Coś czuję, że od teraz każdego lata będę świetnie przygotowana, a moja forma zachwyci nie tylko mnie.

Jak tu nie kochać rowerów? Podróże nimi łączą przyjemne (piękne widoki, promienie słońca, wiatr we włosach) i pożyteczne (budowanie formy, dojazdy do pracy). A wszystko na ślicznym rowerze, którego cena jest niewielka. Nie sądziłam, że spełnianie postanowień noworocznych przyniesie mi tyle frajdy.