Dla dzieci

Tani wózek spacerowy

Każde dziecko uwielbia spacery, wizyty na placu zabaw, czy wyjazdy rodzinne. Najczęściej do trzeciego roku życia, maluch jest wszędzie wożony w wózku, najpierw w gondoli, a potem w spacerówce, w której spędza najwięcej czasu.

Czy tani wózek spacerowy jest dobry?

wózki dziecięce spacerowe tanieWózek dla dziecka możemy kupić jeden w zestawie trzy w jednym, albo oddzielnie kupić gondolę i spacerówkę. Kupując je w komplecie oszczędzamy pieniądze, bo w jednej cenie mamy dwa wózki z fotelikiem samochodowym. Jednak nie każdy ma samochód o potrzebuje takowy fotelik. Wózki dziecięce spacerowe tanie kupimy poza sezonem, czyli w okresie zimowym. Najlepiej ich szukać w klepach internetowych, bo mają największy wybór i najlepsze promocje. Kupując model z poprzedniej kolekcji z pewnością zaoszczędzimy jeszcze więcej na zakupie. Tanie wózki mogą być tak samo dobre jak te drogie, gdyż w czasie wyprzedaży, ceny są obniżane nawet o pięćdziesiąt procent. Przed wyborem takiego wózka należy sprawdzić, czy posiada wszystkie niezbędne elementy, które będą istotne w trakcie użytkowania. Jeżeli ma pompowane koła, dużą budkę, miękki wkład piankowy na siedzisku i mocny hamulec nożny, to z pewnością się sprawdzi. Bardzo przydatne są torby, jedna pod wózkiem, a druga wisząca na poręczy do prowadzenia wózka, gdyż mama często robi zakupy razem z dzieckiem i musi mieć gdzie schować produkty. Konieczne są też pasy bezpieczeństwa, bo zbyt małe dziecko, lub bardzo ruchliwe, może wypaść ze spacerówki w trakcie jazdy. Wózek spacerowy w podstawowej wersji na pewno każdemu będzie pasował.

W spacerówce dziecko możemy wozić od momentu, kiedy zacznie stabilnie siedzieć bez chwiania się na boki i najczęściej służy mu do trzeciego, czwartego roku życia. Wózek dziecięcy przydaje w codziennym funkcjonowaniu razem z maluchem.