Usługi

Szkoła języków obcych dla córki

Powiada się, że nie możemy być ekspertami w każdej dziedzinie. I z reguły to wiemy i rozumiemy. Jednak nie do końca, ponieważ dzieci w szkole są zobligowane do zaliczania wszystkich przedmiotów w programie nauczania mimo, że mogą mieć z nimi jakieś trudności. Tak już jest od lat i niestety nic na to nie poradzimy.

Córka w szkole języka obcego

szkoła języków obcych bydgoszczMoja córka z reguły dobrze się uczyła, jednak język angielski od zawsze sprawiał jej problem. Obawiałam się, że w końcu nie zaliczy semestru, dlatego postanowiłam podjąć jakieś poważniejsze kroki. Między innymi nauka w domu podwójna i szkoła języków obcych bydgoszcz znajdująca się niedaleko nas przyjęła ją z otwartymi ramionami. Długo szukałam dobrej szkoły, która będzie potrafiła dobrze edukować. Z recenzji mojej koleżanki dowiedziałam się, że właśnie ta szkoła jest uznawana za najlepszą, ze względu na sposób nauczania i podejście do uczniów. Szkołą ta miała też oryginalne metody osiągania najbardziej zadowalających efektów i świetnych lektorów z całego miasta. Niektórzy z nich byli narodowości brytyjskiej, dlatego dzieci mogły też posłuchać prawdziwego akcentu. Zawsze to inaczej, niż słuchać nagrań na płytach. Zetknięcie w rzeczywistości z innym akcentem sprawia, że szybciej zapamiętują i są zdolne go odtworzyć. Moja córka już po tygodniu zajęć w tej szkole umiała znacznie więcej niżeli nauczyła się w szkole. Zaczęła sama chętnie sięgać do książek z angielskiego i uczyć się w własnej woli.

Dużo czasu nie minęło odkąd córka miała pierwszy sprawdzian który był już po podjęciu nauki w nowej szkole języków obcych. Kiedy zobaczyłam ocenę 4plus, myślałam, że oszaleje z radości. Później było jeszcze lepiej i od tej pory przynosi same piątki. Opłacało się zapisać ją do tej szkoły, bo poprawiła wszystkie oceny.