Informatyka

Sprawna instalacja anten satelitarnych

Ulepszenie wyposażenia hotelu oznaczało również założenie telewizji satelitarnej w każdym pokoju. Oznaczało to konieczność montażu kilkunastu anten, choć nie mogły być one umieszczone na ścianach hotelu, ze względu na jego wygląd, który mógłby być naruszony owymi antenami. Musiały być więc one zamontowane na dachu hotelu.

Szybki montaż anten satelitarnych

montowanie anten satelitarnych koszalinWykonanie prac musiało również odbyć się na tyle szybko i bezproblemowo, by nie zakłócać pracy hotelu i nie przeszkadzać gościom. Niewiele firm instalatorskich było w stanie wykonać tak wymagające zlecenie, dlatego wiele czasu zajęło nam szukanie firmy o odpowiedniej renomie. Trafiliśmy w końcu na bardzo polecaną i sprawdzoną firmę, oferującą montowanie anten satelitarnych Koszalin. Opinie o tej firmie były bardzo wysokie, i wielu klientów chwaliło owych instalatorów za solidność i fachowe wykonanie, ale również i za umiejętność pracy w dość trudnych warunkach. Jako że wymagaliśmy pracy nie tylko szybkiej ale również i dokładnej, firma ta wydała nam się odpowiednim wykonawcą do zamontowania anten w hotelu. Nie byliśmy zawiedzeni, gdyż szybko okazało się iż pracownicy firmy są świetnymi fachowcami, błyskawicznie opracowując plan całej infrastruktury, łącznie z rozłożeniem samych anten i poprowadzeniem okablowania zgodnie z planem hotelu.

Mimo iż anteny wymagały przytwierdzenia mocowań do dachu i dość dużej regulacji, w celu uzyskania najlepszego sygnału, prace zostały wykonane szybko i bardzo sprawnie, nie powodując nawet najmniejszych zakłóceń w normalnym działaniu hotelu. Firma ta sprawdziła się na tyle dobrze, iż mogliśmy ją polecić pozostałym obiektom naszej sieci, które decydowały się na unowocześnienie usług, a w każdym z nich owa firma zyskiwała tak samo dobrą opinię.