Wnętrza

Przyjęcie urodzinowe – jakie meble do ogrodu?

 

Planujemy roczek córeczki urządzić w ogrodzie. W czerwcu jest już w miarę ciepło i mam nadzieję, że nie będzie ulewnych deszczy i silnych wiatrów. Nasza rodzina jest dość duża i w salonie byłoby dosyć ciasno, tym bardziej że będzie dużo dzieci, które najbardziej lubią biegać po podwórku lub bawić się w ogrodzie.

Meble i pawilon ogrodowy

meble bankietowe składaneDobrym pomysłem będzie postawienie w ogrodzie pawilonu tymczasowo na przyjęcie, gdyż miejsca na tarasie jest dosyć mało, aby wszyscy goście się zmieścili. Na trawniku rozłożymy rano pawilon, a meble wypożyczymy. Meble bankietowe składane będą idealnym rozwiązaniem na przyjęcie w ogrodzie. Białe stoły i krzesła oraz biały pawilon będą elegancko wyglądały na tle zieleni w ogrodzie. Aby udekorować całość dokupimy balony z napisem „roczek”, różnego rodzaju, również te z helem, które powiesimy w różnych miejscach pawilonu oraz na dworze, przy wjeździe. Na stole bankietowym będzie biały obrus ze specjalnej tkanino -flolii, przystosowany do imprez plenerowych. Przez środek będzie różowy bieżnik z tiulu. Naczynia dla dorosłych gości będą takie zwykłe, natomiast dla dzieci kupimy papierowe zestawy, również na tort będą papierowe zestawy naczyń. Do tego ozdobne rozety, lampiony zawieszone w górnej części namiotu. Ciasta i tort zamówimy w cukierni. Natomiast do jedzenia będzie mięsko z grilla: karkówka, kiełbaski, szaszłyki z warzywami i na słodko oraz zapiekane młode ziemniaczki. Do picia będzie lemoniada, woda z cytryną i miętą oraz kawa i herbata, a także soki.

Przyjęcie na pewno będzie udane jeśli tylko będzie ładna pogoda. W ogrodzie, dzięki białemu pawilonowi, białym meblom bankietowym oraz kolorowym dodatkom urodzinowym, będzie świetna atmosfera, sprzyjająca robieniu zdjęć i zabawie na świeżym powietrzu. Dorośli goście odpoczną w cieniu, a dzieci będą mogły bawić się na trawie lub w piaskownicy.