Biznes

Projektowanie wnętrz wykonywane w Gdańsku

projektowanie wnętrz

Nazywam się Kazimierz i pracuję w jednej z gdańskich firm. Nasza firma jest spora i zatrudnia wielu pracowników. Jako architekt pracuję już kilka lat i moje projektowanie wnętrz jest cenione wśród wszystkich moich klientów.

Przeprowadziłem projektowanie wnętrz w kamienicach

projektowanie wnętrzBardzo często jestem polecany przez swoich klientów ich znajomym. Dla mnie aranżacja wnętrz jest twórczym zajęciem i pozwala mi rozwijać swoją wyobraźnię plastyczną, bo pomaga w tym zawodzie. Jeżeli chodzi o Gdańsk, to w naszym mieście jest mnóstwo kamienic, których projektowanie wnętrz Gdańsk właśnie ja przeprowadziłem. Mam dużo kontaktów i w przyszłości będę chciał pracować na własną rękę. Pozwoli mi to działać według własnych wytycznych i nie będę musiał potwierdzać projektów z przełożonymi. Wiem, że samodzielna aranżacja wnętrz pozwoli mi rozwinąć skrzydła i wybić się ponad przeciętną. W mojej firmie pracują naprawdę doskonali fachowcy i każdy architekt wnętrz jest ceniony, jednak od zawsze chciałem mieć własną firmę i takie kroki poczynię. Dzisiaj jadę do centrum Gdańska, żeby spotkać się z klientem, dla którego mam przeprowadzić projektowanie wnętrz w jednej z jego zabytkowych kamienic. Znam to miejsce i mam już kilka pomysłów aby zrobić projektowanie wnętrz w tym miejscu. Jeżeli klientowi spodobają się moje pomysły i zostaną zatwierdzone w firmie, to będę mógł się wziąć do pracy. Nasza firma ma także pracowników budowlanych, którzy wykonują remonty czy przebudowy zgodnie z naszą aranżacją wnętrz i taka współpraca jest bardzo płynna i dokładna.

Zawsze doskonale się rozumiemy i nie ma problemów w kwestii jakichkolwiek nieścisłości. Moja mama zapytała dziś, czy wykonam dla niej przebudowę pokoi w domu bo chciałaby coś zmienić. Z wielką ochotą się za to zabiorę i wiem, że sprawię jej przyjemność.