Reklama

Produkcja toreb reklamowych

Jestem pracownikiem Urzędu Miasta. Odpowiadam za działania kulturalne na naszym terenie. Nie da się ukryć, że miasto, w którym mieszkam i pracuję jest dość senne. Mało co jest w stanie zachęcić mieszkańców do podjęcia jakiejkolwiek aktywności. Żyjemy w otoczeniu pięknej przyrody, dlatego postanowiłam wykorzystać ten fakt przy okazji konkursu dla ludności.

Torba reklamowa produkowana w Warszawie

torby reklamowe produkowane w WarszawieKażdego lata organizowany jest konkurs plastyczny promujący nasz region. Wystarczy wykonać dowolną techniką obraz przedstawiający piękno przyrody. Co roku odpowiedzialna jestem za zakup nagród dla zwycięzców. Otrzymałam także polecenie umieszczenia podarunków w nowoczesnych papierowych torbach. Musiałam je zakupić i poddać obróbce. Może niezupełnie, ale wiadomo o co chodzi. Konieczne było wykonanie nadruku z herbem miasta. Zastanawiałam się, skąd zamówić torby, bowiem potrzebowałam ich naprawdę sporo. Część miała być przeznaczona na kolejne konkursy w ciągu roku albo akcje promujące nasze miasto. Dowiedziałam się, ze torby reklamowe produkowane w Warszawie są tym, czego szukam. Zależało mi na szybkim terminie realizacji i wykonaniu odpowiedniego nadruku. W końcu te torby są jakąś formą reklamy, nie da się ukryć. Osobiście sądzę, że to miły gest, otrzymać nagrodę w takiej torbie. To coś nowego i oryginalnego, po latach wręczania upominków w krzykliwych torbach z supermarketu. Myślę, że ludziom spodoba się taki pomysł. Liczę, że taka torba ma szansę stać się pamiątką po konkursie – nie tylko wśród osób sentymentalnych.

Mówi się, że opakowanie jest równie ważne jak zawartość. Po tym załatwianiu niezbędnych materiałów, zgadzam się całkowicie z tym powiedzeniem. To nieco taka parafraza powiedzenie: jak cię widzą, tak cię piszą. I o tym zamierzam pamiętać.