Budownictwo

Producent gabionów i aranżacje kwiatowe

gabiony

Nie wiem jak wy, ale ja bardzo lubię kwiaty w każdej postaci. W moim ogrodzie jest ich naprawdę sporo, co jakiś czas dosadzam jakieś nowe. Lubię prace w ogrodzie, one mnie tak odprężają, sprawiają, że odpoczywam. A widok tych wszystkich kolorowych kwiatów jest powalający i nie należy zapominać o ich zapachu.

Producent gabionów ma bardzo dobre materiały

gabionyAle znudziło mi sadzenie ich tak po prostu w ziemi. Musiałam coś wymyślić aby je jakoś wyeksponować. Od razu do głowy przyszły mi takie skalniaki, ale nie chciałam używać zwykłych kamieni. W tym celu trochę zainspirowałam się sąsiadem, gdyż on ma ogrodzenia gabionowe. Do ich środka można włożyć co tylko się chce, sąsiad akurat ma w nich kamienie, ale ja pomyślałam o korze, ma jej dość sporo w szopie, wymieszam ją trochę z trocinami i gotowe. Sąsiad podpowiedział mi, że gabiony tanio mogę kupić na drugim końcu miasta i warto tam pojechać, niż kupować je tu w pobliskim sklepie, gdyż tylko można stracić na tym. Po za tym w tym sklepie, gdzie mam je kupić tanie gabiony producent wykonuje z trwalszego materiału niż gdziekolwiek indziej. Dobrze o tym wiedzieć, gdyż chce aby służyły mi na długie lata, nie chce co roku kupować nowych. Teraz muszę pomyśleć gdzie ja te gabiony postawię w moim ogrodzie. Tak myślałam, że mogły by stać obok mojego oczka wodnego, ale tuż za nim, tworząc taką ścianę z kwiatów.

To byłby pomysł. Teraz tylko jeszcze muszę zobaczyć jak coś takiego się robi, może coś w internecie znajdę. Na pewno coś musi być, skoro ja na coś takiego wpadłam, to inni też mogli.