Usługi

Pranie tapicerki w pralni

Czyszczenie mebli nie zawsze jest prostym zadaniem, bo zależy od ono od rodzaju i materiału z jakiego są one wykonane. Niektóre posiadają zdejmowane pokrowce, więc można je wyprać w pralce, ale są też takie, którym już nie można rozebrać.

W jaki sposób tanio wyprać tapicerkę?

pranie tapicerki jelenia góraW momencie kupna mebla przeważnie nie myśli się o tym, w jaki sposób można go czyścić, bo liczy się jego wygląd i funkcjonalność. Musi pasować do salonu, pokoju dziecka czy sypialni. Dopóki na kanapie, fotelu, łóżku czy sofie nie pojawia się trwałe zabrudzenia, z którymi nie poradzi sobie odkurzacz czy wilgotna gąbka z mydłem, to nie ma kłopotu z ich czyszczeniem. Najgorzej, kiedy plamy z kawy, herbaty, soku z buraków czy błota są na tyle duże, że konieczne jest porządne pranie, gdyż samodzielne wykonanie tej czynności może się skończyć przemoczeniem znacznej części mebla. Jego wysuszenie w domowych warunkach jest trudne i zawsze istnieje ryzyko pojawienia się pleśni. Dlatego lepiej zlecić profesjonalnej firmie pranie tapicerki Jelenia Góra jest miastem, w którym na pewno ją znajdziemy. Pralnie przede wszystkim dysponują specjalistycznym sprzętem pioraco – czyszczącym, który pozwala na na usuwanie zabrudzeń na sucho lub mokro. Jego zaletą jest to, że wykorzystuje do prania parę wodną, która nie niesie ryzyka przemoczenia tapicerki ani wypełnienia mebla. Jest to z pewnością bezpieczna metoda czyszczenia wszelkich rodzajów tapicerek, że szczególnym uwzględnieniem weluru, jeansu, skóry czy bawełny.

Poza dokladym oczyszczeniem tapicerki z wszelkich nowych i starych zabrudzeń, pranie pozwala na odświeżenie koloru materiału oraz odkażanie całego mebla. Dzieku temu pozbędziemy się z niego bakterii, roztoczy czy nieprzyjemnego zapachu. Koszt takiej usługi to około 200 zł.