Handel

Pracuję przy produkcji tkanin poliestrowych

Od zawsze byłam postrzegana jako jedna z najlepszych pracownic w naszej firmie. Koleżanki zawsze mówiły, że czeka mnie sukces i miałam nadzieję, że tak kiedyś na pewno będzie. Po dwóch latach ciężkiej pracy w końcu los się do mnie uśmiechnął.

Od niedawna zajmuję się drukowanymi tkaninami poliestrowymi

drukowane tkaniny poliestroweKierownik zmiany zawołał mnie w poniedziałek już o szóstej rano. Nie miałam jeszcze wtedy bladego pojęcia o co mu chodzi, ponieważ nie przewidywałam nawet, że czeka mnie jakaś korzystna zmiana. Kierownik od razu przeszedł do rzeczy i powiedział, że przechodzę na drukowane tkaniny poliestrowe, ponieważ wykazałam się dużą pracowitością. U nas takie drukowane tkaniny poliestrowe to wykonują tylko najlepsi pracownicy i miałam zaszczyt dołączyć do tego grona. Byłam zadowolona i wiedziałam, że od teraz na pewno będę zarabiała dużo większe pieniądze. Kierownik wprowadził mnie w temat i pokazał jak produkowane są drukowane tkaniny poliestrowe. Dostałam na początek opiekuna, który ma mnie wszystkiego nauczyć. Kiedy będę już całkowicie gotowa to mogę rozpocząć pracę na samodzielnym stanowisku. Jeżeli chodzi o drukowane tkaniny poliestrowe to zdecydowanie praca w tym dziale jest dobra. Każdy chciałby tutaj trafić. Nie dość, że jest ona bardzo łatwa to na dodatek dostaje się premię. Teraz był gorący okres, bo nasze drukowane tkaniny poliestrowe były zamawiane w dużych ilościach i musiałam pracować na trzy zmiany. Mi to nie przeszkadzało, ponieważ im więcej tkanin udało się wyprodukować tym więcej pieniędzy dostawaliśmy.

Po roku dołączyła do mnie koleżanka, której także udało się uzyskać awans. Zawsze była pracowita i wiedziałam, że zasłużyła na zmianę stanowiska. Teraz znowu pracujemy razem i jestem z tego powodu niezmiernie szczęśliwa.