Wesela i uroczystości

Praca w hotelu w Piasecznie

sala na wesele

Jako kierunek studiów wybrałam hotelarstwo. Po prostu myślałam kiedyś, że kończą taki właśnie kierunek znajdę kiedyś pracę w jakimś zagranicznym hotelu. A wtedy gdy decydowałam o tym co będę chciała robić w przyszłości to marzyłam o tym żeby naprawdę dużo podróżować i do tego jeszcze zamieszkać i pracować w jakimś pięknym miejscu na ziemi.

Wesela i przyjęcia w hotelu

sala na weseleZ językami nie miałam żadnego problemu także miałam nadzieję, że to wszystko jakoś się ułoży tak że jednak moje marzenia się spełnią. Na studiach poznałam jednak mojego męża i zostałam w Warszawie jednak branża hotelarska cały czas jest mi bliska. Pracuję teraz w hotelu w Piasecznie i mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z tego co robię. Uważam, że jest to naprawdę przyjemna praca. Hotel , w którym pracuje słynie z naprawdę dobrze zorganizowanych wesel. Mamy praktycznie cały czas obłożenie co może właśnie o tym świadczyć. Taka sala weselna z noclegiem to jest chyba coś najbardziej poszukiwanego dla osób, które planują robić wesele. Robiąc bowiem wesele w hotelu nie trzeba już martwić się o miejsca noclegowe dla gości. Ta sala weselna jaka jest w hotelu jest naprawdę bardzo ładna. Prawdę mówiąc ta sala bankietowa jest tak elegancka, że oprócz wesel można tu organizować także różnego rodzaju przyjęcia oraz bale. Jest też mniejsza sala. Jest to sala gdzie dobrze wypada pierwsza komunia oczywiście jeśli goście nie jest zbyt wielu. Może być to także spokojnie sala, na której można zorganizować jakieś małe weselne przyjęcie a także na przykład urodziny czy chrzest.

Praktycznie cała moja rodzina jeśli tylko jest taka potrzeba i trzeba wynająć jakąś salę to pada właśnie na hotel, w którym pracuje. Ja wiem, że akurat tu jest naprawdę dobre jedzenie a porcje do tego są naprawdę bardzo solidne.

Czytaj więcej na: http://www.wiktoriainfo.pl