Edukacja

Potrzebowałem szkolenia bhp dla swoich ludzi

 

Od razu wszystko postawiłem na jedną kartę. Wychodziłem z założenia, że albo się uda, albo nie było warto. Własna firma to nie były żarty czy zabawa. To było poważne przedsięwzięcie a ja miałem tego świadomość. Dlatego działałem bardzo rozważnie.

Zorganizowane wstępnego szkolenia dla nowych pracowników

szkolenie wstępne bhp warszawaNie czekałem aż firma zacznie się rozwijać, aby zatrudnić ludzi do pracy. Potrzebowałem ich od razu, ponieważ chciałem osiągać wyniki a nie zastanawiać się czy przetrwam miesiąc. Wszystko szczegółowo zaplanowałem i nie było opcji, że coś nie wypali. Zatrudniłem dwudziestu pracowników z doświadczeniem, ponieważ tylko takich osób poszukiwałem. Zapomniałem jednak o jednej ważnej sprawie a było to szkolenie bhp dla pracowników. Nie posiadałem uprawień, więc musiałem wynająć osobę, która prowadziła szkolenie wstępne bhp warszawa i ze znalezieniem takiej osoby na szczęście nie było żadnych problemów. Brat podał mi namiar na takiego szkoleniowca, który był świetny. Zadzwoniłem do niego i od razu zaznaczyłem, że dzwonię z polecenia. Szkolenia wstępnego bhp potrzebowałem na już co naturalnie od razu na początku rozmowy zaznaczyłem. Chłopak ten na szczęście miał wolne terminy i zgodził się przeprowadzić szkolenie wstępne dla wszystkich moich pracowników. Do firmy przyjechał już następnego dnia o ósmej rano i wszyscy na niego czekali. Dobrze, że tak sprawnie zorganizowałem to szkolenie dla pracowników, ponieważ dzięki temu nie miałem nawet jednego dnia opóźnienia.

No i wszystko wypaliło. Warto było tak zaryzykować, bo teraz mam swoją własną firmę, która wcale nie jest taka mała. Zatrudniam dwudziestu wykwalifikowanych pracowników i śmiało mogę przyznać, że sukces odnoszę od samego początku. Warto było od razu działać z takim impetem.