Transport

Potrzebowałem busa z Radomia do Holandii

Jestem na początku swojej kariery zawodowej. Po przepracowaniu kilku miesięcy w jednej firmie stwierdziłem, że to nie dla mnie. Nie dam się oszukiwać pracodawcy. Poszukiwania nowej pracy znacząco utrudniła panująca ostatnio epidemia na całym świecie. Dotknęło to również miasta, w którym mieszkam. Zdecydowałem się jak najszybciej znaleźć pracę za granicą.

Poszukiwania busu z Radomia do Holandii

busy radom holandiaPrzeglądałem wiele ofert pracy w różnych częściach Europy. Gospodarka i handel w poszczególnych krajach Unii Europejskiej powoli się odmraża, stąd z dnia na dzień pojawiały się kolejny oferty pracy. Wysyłałem aplikację do każdej, która wydawała mi się sensowna. W końcu udało się, znalazłem pracę w Holandii. Problemem okazał się transport. Musiałem znaleźć jakiegoś busa, który zawiezie mnie do Holandii. Nie tracąc czasu otworzyłem nową kartę w przeglądarce i w wyszukiwarce wpisałem frazę – busy radom holandia. O dziwo wyskoczyło mi całkiem sporo ofert przewoźników, którzy oferowali różne trasy w różne części Holandii. Mimo sporej ilość ofert dość szybko znalazłem busa, który jechał do miasta, które mnie interesowało. Termin nie zgrywał się idealnie z pierwszym dniem pracy, ale uznałem, że to nawet lepiej jak przyjadę kilka dni wcześniej. Będę miał czas na zbadania nowej okolicy i przyzwyczajenia się do nowej sytuacji oraz miejsca zamieszkania przez kolejne kilka, a może i kilkanaście miesięcy.

Nadszedł dzień wyjazdu. Czekałem na busa na dworcu autobusowym. Bus przyjechał o podanej wcześniej godzinie. Był czysty z zewnątrz i zadbany wewnątrz. Siedzenia były bardzo miękkie i wygodne. Komfort jazdy uzupełniała przyjemnie chłodząca powietrze klimatyzacja. Zanim zdążyłem się zorientować byliśmy już na terenie Holandii. Podróż przebiegła bardzo dobrze.