Odzież

Poszukiwania spódniczki dla niemowlęcia

Kilka miesięcy temu urodziła mi się córeczka. W tym tygodniu dostaliśmy zaproszenie na imprezę urodzinową jej starszej o dwa lata kuzynki. Doszłam do wniosku, że dobrze będzie kupić mojej córeczce jakąś elegancką spódniczkę na taką imprezę. Do tej pory nigdzie z nią nie wychodziłam na takie dziecięce party, dlatego nie miałam dla niej odpowiedniego stroju.

Kupiłam tiulową spódniczkę dla niemowlęcia

spódniczka dla niemowlaka tiulowaPrzejrzałam różne gazetki dla młodych mam z modą dziecięcą i doszłam do wniosku, że teraz najbardziej modne i popularne są tiulowe spódniczki dla niemowląt. Muszę przyznać, że na zdjęciach takie tiulowe spódniczki dla niemowląt prezentowały się bardzo ładnie i byłam ciekawa czy w rzeczywistości takie spódniczki z tiulem będą równie ładnie prezentować się na niemowlęciu i czy przede wszystkim będą wygodne. Miałam udać się w weekend na zakupy, ale w środę przechodząc obok sklepu z konfekcją dziecięcą zauważyłam na wystawie taką tiulową spódniczkę, która bardzo mi się spodobała. Weszłam do sklepu i powiedziałam sprzedawczyni, że interesuje mnie spódniczka dla niemowlaka tiulowa z wystawy w rozmiarze na moją córeczkę. W przymierzalni, przymierzyłam córce tą tiulową spódniczkę i byłam bardzo zadowolona. Od razu zdecydowałam się ją zakupić, tym bardziej że była dostępna ostatnia sztuka w tym rozmiarze, a jej cena była przystępna.

Byłam bardzo zadowolona z zakupionej spódniczki tiulowej dla mojego niemowlaka. Przede wszystkim tiul był bardzo miękki i delikatny w dotyku, dzięki czemu nie drażnił delikatnej skóry niemowląt Spódniczka była bardzo wygodna i można było swobodnie przewinąć dziecko bez jej zdejmowania. Spódniczka pasowała zarówno na co dzień, jak i na szczególne okazje. Wybrałam spódniczkę w białym kolorze, ale były dostępne różne warianty kolorystyczne.