Moda

Pojemna torebka kuferek

Stylowe kuferki podbijają światowe wybiegi. Najwięksi projektanci zaskakują nas formami kuferków, materiałami, jak skóra, pojawiają się ciekawe tekstury i wzory. Kuferek może być mały, wręcz kieszonkowych rozmiarów, albo pojemny i stanowić pewny zamiennik codziennej torebki do pracy. Cechą kuferka jest jego uniwersalizm. Ma kilka kieszeni, zamykany na zamek, oparty na metalowych nóżkach.

Damskie kuferki do pracy i na podróż

torebka kuferekDo pracy możemy wybrać kuferek ze skóry ekologicznej, jednokolorowy, ale koniecznie z różnymi fakturami. Niech całość będzie gładka a boczna kieszeń pikowana. Kuferki mogą mieć różne kształty. Kwadratowe, prostokątne, zaokrąglone w górnej części. Torebka kuferek do pracy powinna pomieścić teczkę A4, tablet, smartfona lub niewielki notebook. Z torebką kuferkiem bez problemu wybierzemy się w podróż służbową. Podczas delegacji sprawdzają się doskonale, gdyż są pojemne, zwykle maja kilka kieszeni zewnętrznych i wewnętrznych, Dzięki temu pomieścimy różne drobiazgi i niezbędne w podróży dokumenty. Taki pojemny kuferek z powodzeniem zastąpi torbę podróżną. Zmieści się bez problemów w samolocie, w bagażu podręcznym. Wymiary kuferków są optymalne. Ceny kuferków nie są wygórowane. W granicach 100 zł mamy już spory wybór. Oczywiście kuferki z prawdziwej skóry potrafią kosztować znacznie więcej. To, co wyróżnia kuferki spośród innych modeli torebek, to połączenie elegancji, klasyki z pojemną przestrzenią na różne rzeczy.

Kuferki wróciły do łask i na półki sklepowe. Coraz więcej opcji do wyboru sprawia, ze wiele kobiet, które nie miały do czynienia z kuferkiem, dziś decydują się na jego zakup. To ciekawa propozycja dla pań, które lubią mieć dużo rzeczy przy sobie i jednocześnie nie przeszukiwać torby, by znaleźć jakiś cenny drobiazg.