Wnętrza

Otul się ciepłym kocem

Kiedy słupki w termometrach stają się coraz mniejsze, do łask wracają ciepłe koce bawełniano-akrylowe. Są przyjemne w dotyku oraz mogą być niezwykle użyteczne podczas wakacyjnych wycieczek w plener. Sprawdź dlaczego warto mieć co najmniej jeden ciepły koc w swoim domu.

Uniwersalny koc bawełniano-akrylowy

ciepłe koce bawełniano akryloweMięsiste, ciepłe okrycie jakim jest ciepły koc bawełniano-akrylowy to ulubiony, jesienny gadżet, z jakim najchętniej spędzamy wolny czas podczas krótkich jesiennych dni. Przyjemne otulenie podczas chłodnych wieczorów jakie daje zapomnienie się pod ciepłym i puszystym kocem to chwile na które czekamy już od momentu przekroczenia progu domu gdy złapie nas deszcz. Zaś narzucony na nogi, gdy z ciekawą książką zasiadamy w ulubionym fotelu i liczymy na chwilę zatopienia się w lekturze sprawia, że szybko staje się naszym dobry przyjacielem, na całą zimę. Zazwyczaj znajduje się gdzieś pod ręką, więc łatwo przykryć się gdy nudny film zmusi nas do przymknięcia powiek. Doskonale sprawdzi się również w cieplejszych porach roku ponieważ nadaje się też do zabrania na piknik. Bawełna odizoluje was od chłodnego podłoża natomiast domieszka akrylu pozwoli na łatwe oczyszczenie go z suchych trawek i piasku. Z tego samego powodu ciepłe koce bawełniano akrylowe są częstymi gośćmi w sypialniach, gdzie zastępują ciężkie i niewygodne narzuty na łóżka. Sztuczne włókna sprawią, że nie pozostaną na nim zagniecenia, nawet jeśli spędzi noc niedbale rzucony w kąt pokoju.

Bardzo miłym dodatkiem jest fakt, że koc bawełniano-akrylowy występuje zarówno w wersji jednobarwnej, jak i można bez trudności kupić wzorzysty koc. Tak więc łatwo możesz dopasować go do swojego wnętrza i kolorystyki pomieszczeń, tak aby były przyjemne dla oka w zadbanych wnętrzach.