Handel

Odpowiedni producent toreb

Jako pracownik firmy związanej z szyciem miałem sporo na głowie. Tak na prawdę dbałem o każdy szczegół i zależało mi na tym aby organizacja funkcjonowała prawidłowo i osiągała liczne sukcesy. Ostatnio zauważyłem, że nasi zleceniodawcy bywają bardziej oczekujący i lepiej przyjmują świeże pomysły. Właśnie dlatego ogłosiłem konkurs w firmie na najlepszą torbę bawełnianą.

Konkurs na najlepszą torbę w firmie 

torby bawełniane producentTematem przewodnim były wtedy ryby. Nie wiem kto wymyślił taki motyw ale był stosunkowo szeroki. Każdy mógł w nim znaleźć coś w sam raz dla siebie. Jednak chodziło przede wszystkim o rozbudzenie zmysły artystycznego, ponieważ potrzebowaliśmy czegoś nowego. Nasze torby bawełniane były liderem na rynku. Jednak aby to podtrzymać musieliśmy cały czas ciężko pracować i angażować się w każdy możliwy sposób. Konkurs z nagrodami dla pracowników miał okazać się miłą odskocznią oraz zachęceniem do rozwoju. Taka inicjatywa bardzo spodobała się grupie krawców i przyjęli ją z uśmiechem. Ostatecznie wygrał prototyp torby naszej pani Jadzi. Wykonała ona pracę z motywem rekina, który okazał się wyjątkowo atrakcyjny w oczach pracowników. Bez dwóch zdań była przodownikiem w tym konkursie. Torby bawełniane producent zachęcały do dalszej współpracy z panią Jadzią. Model okazał się na tyle atrakcyjny, że chcieliśmy go dodać i dopuścić w prawdziwej sprzedaży. Na dodatek okazał się sukcesem i sprzedał się jak świeże bułeczki.

Jako kierownik miałem na prawdę sporo pracy. Jednak zawsze dbałem o prawidłowy rozwój moich pracowników. Było to ważne w tej branży, ponieważ utrzymanie pozycji na rynku zabierało tyle samo energii co dostanie się na sam szczyt. Nasze torby były wykonywane z dobrej jakości bawełny i zyskaliśmy już spore zaufanie wśród klientów. Nikt nie chciał tego stracić.