Wnętrza

Nowoczesne stoliki do salonu

W każdym mieszkaniu można wykorzystać takie projekty aranżacyjne, które będą spójne z wszystkimi oczekiwaniami użytkowników. Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sprzedaży online można nabyć wiele oryginalnych i zarazem praktycznych produktów. 

Atrakcyjne stoliki z marmurowym blatem

stoliki kawowe marmurowe blatEfektowne meble zachęcają do projektowania nieszablonowych wnętrz – zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i wizualnym. Wystarczy porównać oferty producentów i wybrać najlepsze rozwiązania do każdego z domowych wnętrz. W asortymencie meblowym oferowane są modne meble wypoczynkowe oraz przeznaczone do przechowywania różnych domowych rzeczy. Ważne miejsce w każdym domu zajmują także różnego rodzaju stoły i stoliki, przy których można zgromadzić się w gronie bliskich osób lub po prostu odpocząć. W strefie relaksu, która jest wydzielona w salonie warto umieścić gustowny stolik kawowy, w odpowiednim stylu i wymiarach – dostosowany do potrzeb domowników. Jedną z ciekawych propozycji są bez wątpienia modele z marmurowymi elementami. Jeżeli do aranżacyjnych wnętrz wybierane są stoliki kawowe marmurowe blat może być kwadratowy, okrągły lub prostokątny. Bardzo oryginalnie prezentują się także stoliki z blatem w kształcie elipsy. Takie stoliki oferowane są w różnych wariantach kolorystycznych, efektownie wykonane. Stabilna i oryginalna podstawa zwykle wykonana jest w parciu o metalowe elementy, malowane metodą proszkową np. na czarny lub złoty kolor. 

Modne i funkcjonalne stoliki przydają się nie tylko w pokoju dziennym, ale też w przedpokoju, a nawet w sypialni. Wystarczy dopasować odpowiedni wzór do konkretnego pomieszczenia, jego wielkości oraz stylu. Stoliki marmurowe zawsze wyglądają bardzo stylowo i nadają wnętrzom nietuzinkowego charakteru.