Handel

Niezwykły kubeczek doidy cup

Kiedy mój malec zaczął samodzielnie stawiać pierwsze kroki i jeść pod naszym rodzicielskim nadzorem, postanowiłam znaleźć odpowiednie naczynia, do nauki jedzenia i picia. Koleżanka zachwalała kilka firm, które zajmowały się produkcją bezpiecznych naczyń dla dzieci. Postanowiłam sprawdzić je osobiście.

Nauka samodzielnego picia mojego malucha

doidy cupPoszukiwanie odpowiednich naczyń, a przede wszystkim kubka do picia, zaczęłam od pozycji, jakie otrzymałam od znajomej. Szczególnie zachwalała krzywe kubeczki, jakie można było kupić w dowolnym kolorze. Kubeczki opisywane były jako niezbędne do nauki samodzielnego picia, bez konieczności odstawienia malca od piersi. Moim największym zmartwieniem było właśnie to, że dziecko nadal karmiłam piersią i nie chciałam, aby przez naukę samodzielnego jedzenia karmienie zostało zbyt szybko zakończone. Jestem zwolenniczką naturalnego karmienia piersią, i naczytałam się na wielu forach, jakie problemy można mieć przy odstawianiu dziecka od piersi. Dla malucha jest to bardzo stresujący moment. Szukałam kubeczka, który wypracowuje dobry nawyk picia z otwartego kubka i jest bezpieczny. Kiedy przewertowałam kilka stron proponujących naczynia do jedzenia, trafiłam na stronę z kubeczkami doidy cup, były bardzo zachwalane, zdecydowałam, że są najbardziej odpowiednie dla mojego maleństwa. Cenowo również mieściły się w moim budżecie. Po krótkim namyśle zamówiłam kubeczki w kolorach fioletowym i pomarańczowym. Pozostało mi tylko cierpliwie czekać na kuriera z przesyłką. Po kilku dniach paczka dotarła. Byłam bardzo podekscytowana, po przeczytaniu instrukcji obsługi oraz wyparzeniu nowych naczyń, postanowiłam wypróbować je jak najszybciej. Kubki były solidnie wykonane z najwyższej jakości materiału, bezpiecznego dla dzieci i środowiska. Mój maluch bardzo szybko i bezproblemowo nauczył się korzystać z kubeczka.

Każdej zastanawiającej się nad wyborem odpowiedniego naczynia mamie, polecam zakup takiego krzywego kubeczka. Choć krzywizna z początku może się wydawać za duża, jest idealnie zaprojektowana dla dziecka. Korzystanie z kubka jest bardzo łatwe i intuicyjne, dzięki czemu dziecko staje się coraz szybciej samodzielne i poprawia się jego motoryka.