Usługi

Niedrogie nasiona marihuany

Zakup, posiadanie, jak i sprzedaż ziaren marihuany są w naszym kraju dozwolona przez prawo. Jest tak, ponieważ są dopuszczone do obrotu ze względu na swoją wartość kolekcjonerską, ale zaznaczyć trzeba iż są one wykorzystywane również w gastronomii.

Zakup feminizowanych nasion konopi

feminizowane nasiona marihuanyZiarna konopi możemy podzielić na regularne oraz feminizowane, czyli żeńskie. Różnica między nimi jest tak, że w przypadku tych pierwszych, nigdy nie wiemy czy trafimy na nasiono, które wyda męską, czy też żeńską roślinę. Jeżeli będzie męska to o plonie można zapomnieć, albowiem tylko żeńskie rośliny są zdolne do rozmnażania. Dlatego, też zdecydowana większość kolekcjonerów decyduje się na zakup feminizowanych nasion, które są co prawda nieco droższe, ale zawsze mamy gwarancję, że wydadzą plon. Feminizowane nasiona marihuany dostępne są w cenie od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Przy czym zauważyć należy iż można je zakupić w pakietach, dzięki czemu, w przypadku najdroższych odmian, można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych. Warto też nadmienić, że większość sklepów, tak internetowych, jak i stacjonarnych, powoli wycofuje się ze sprzedaży ziaren regularnych, gdyż większość kupujących wychodzi z założenia, że ryzyko nie jest warte ceny i wolą dołożyć te kilka złotych więcej i zakupić nasiona pełnowartościowe, czyli żeńskie. Pamiętać również należy, pestki marihuany powinny być przechowywane z dala od promieniowania UV oraz wilgoci.

W sklepach zajmujących się sprzedażą nasion marihuany znaleźć możemy także wiele akcesoriów dla kolekcjonerów, jak na przykład, eleganckie klasery, ale też wyposażenie niezbędne growerom. Dodać trzeba również, że większość z nich oferuje szeroki wachlarz wyboru z niemal całego świata, w tym także z Polski.