Wnętrza

Naprawa prysznica i tanie części

Po przeprowadzce czekało nas dużo pracy. Musieliśmy zamontować lodówkę, pralkę prysznic, toaletę. Wszystkie niezbędne urządzenia. Trochę to potrwało, ponieważ wszystko trzeba dokładnie rozplanować i uważać, by niczego nie pominąć w montowaniu. W teorii łatwo tak mówić, gorzej gdy przychodzi czas na jej weryfikację.

Zakup akcesorium do prysznica

tanie części do kabin prysznicowychWszystko udało nam się zrobić dobrze, oprócz prysznica. Cały czas coś z niego ciekło i ciężko było nam sprecyzować w czym jest problem. Musieliśmy zapytać się jakiegoś fachowca. Postanowiliśmy sami tego nie naprawiać, ponieważ chcieliśmy mieć już pewność, że prysznic będzie sprawny. Nabyliśmy specjalnie tanie części do kabin prysznicowych które były niezbędne do remontu. Musieliśmy kupić komplet rolek i specjalny odpływ ścienny, ponieważ to w nim najprawdopodobniej był problem. Mąż uznał, że należy kupić jeszcze kilka innych zapasowych rzeczy, żeby było na w razie czego. Kupiliśmy więc zestaw uszczelek i kilka uchwytów, żeby mieć pewność, że w razie potrzeby będziemy mieć wszystko, co niezbędne do jakichś poprawek. Wzięliśmy jeszcze kilka głowic i sama nie wiem dokładnie, bo niektóre nazwy części słyszałam pierwszy raz. Mąż stwierdził, że problem może być też w słuchawce do prysznica, a jako, że akurat trafiliśmy na akcesoria prysznicowe w niskiej cenie, to postanowiliśmy się dodatkowo zaopatrzyć. W razie czego nam to nie zginie i może się przydać za kilka lat.

Idealnie zaopatrzeni, po dużych zakupach, mogliśmy w spokoju oczekiwać hydraulika. Zjawił się na czas i od razu zajął się pracą. Okazało się, że miał dużo pracy, żeby doprowadzić prysznic do porządku. I dobrze, że kupiliśmy zapasowe uszczelki, ponieważ akurat się przydały. Po jakimś czasie w końcu udało się naprawić prysznic i przynajmniej teraz już nie cieknie.