Prawo

Najlepszy adwokat od spraw rozwodowych

Rozwieść się w dzisiejszych czasach wcale nie jest tak łatwo. Wszystko za sprawą faktu, że sąd musi uwierzyć, że związek uległ całkowitemu rozkładowi i nie ma szans na nawiązanie porozumienia pomiędzy małżonkami. W związku z tym jeżeli jedna ze stron twierdzi iż jest jeszcze szansa dla tego małżeństwa sprawa sądowa może trwać bardzo długo i być naprawdę nieprzyjemna.

Skuteczny adwokat zajmujący się rozwodami

adwokat rozwód krakówMuszę przyznać, że gdy mój mąż nie chciał dać mi rozwodu byłam zrozpaczona. Moje małżeństwo nie miało sensu, gdyż z czasem mąż stał się typowym przykładem faceta w wieku średnim, który najbardziej lubi siedzieć przed telewizorem a mnie już nie zauważa. Chciałam się od tego uwolnić, jednak ze względu na polskie prawo miałam z tym spory problem. Postanowiłam więc poszukać profesjonalnej pomocy. Wpisałam w wyszukiwarkę internetową: adwokat rozwód Kraków i znalazłam polecanego specjalistę w tych kwestiach. Faktycznie, dzięki pomocy wykwalifikowanego prawnika sprawy zaczęły przybierać odpowiedni obrót. Przede wszystkim powołaliśmy nowych świadków, zasugerowanych przez adwokata, którzy wnieśli do sprawy bardzo dużo a o których ja nie pomyślałam. Dodatkowo prawnik uzupełnił materiał dowodowy i doradził mi odejścia od dochodzenia rozwodu z orzeczeniem o winie. Okazało się bardzo dobrą decyzją, ponieważ z pomocą prawnika bardzo szybko uzyskałam korzystne dla mnie rozstrzygnięcie sprawy.

Korzystając z pomocy prawnika nie tylko oszczędziłam sobie dodatkowych stresów związanych z rozwodem, ale również znacznie przyspieszyłam bieg sprawy. Jestem naprawdę bardzo zadowolona, że udało mi się uzyskać tak dobrą pomoc i to ze skutkiem natychmiastowym. Dodatkowo wbrew moim obawom honorarium prawnika okazało się całkiem przystępne, w związku z czym nie musiałam martwić się o pieniądze.