Usługi

Mój pomysł na biznes – biuro rachunkowe we Wrocławiu

biuro rachunkowe we wrocławiu

Plany na życie wielu z nas są różne, ale często planujemy założenie własnej firmy. Później na przestrzeni lat kierujemy swoimi wyborami w taki sposób, aby doprowadzić do zrealizowania założonych planów. Ja również przez całe życie myślałam o ty, żeby założyć biuro rachunkowe.

Biuro rachunkowe we Wrocławiu – jak zaczęłam?

biuro rachunkowe we wrocławiuTo też spowodowało, że kształciłam się w dziadzinie rachunkowości, kończąc taki właśnie kierunek studiów na uniwersytecie we Wrocławiu. Jednak to wszystko wydawało się takie piękne i proste jedynie w mojej głowie. Kiedy przyszło do zakładania formy byłam przerażona. Na szczęście szybko załatwiłam wszystkie niezbędne formalności i mogłam cieszyć się moim własnym biurem rachunkowym. Czas mijał a klientów nie przybywało, ciężko było się wyróżnić na tle innych, od lat prosperujących biur. Zdążyli oni już zdobyć zaufanie swoich klientów i cieszą się nienaganną opinią. Musiałam wymyślić inną ofertę niż tylko pełna księgowość by sprawić, żeby to właśnie moje biuro rachunkowe Wrocław okazało się dla innych dobrym wyborem. Pomyślałam, że pójdę z duchem czasu i zorganizuje u siebie wirtualne biuro. Ciężkie zadanie postawiłam sama przed sobą, gdyż ludzie nie znają takiej formy prowadzenia rachunków firmy. Dlatego zaczęłam od udzielania finansowych porad przez internet. Cieszyło się to dużym zainteresowaniem i oczywiście skutkowało zwiększeniem ilości moich klientów. Bardzo mnie to zmotywowało do dalszych działań, ściśle pod potrzeby moich klientów zawierałam z nimi umowy tak zwane czasowe.

Na umowie było bowiem określona liczba godzina za jaką klient mi płaci i w przeciągu których korzysta z moich usług. Prowadziłam można powiedzieć biuro na godziny. Klientów przybywało każdego dnia, a ja spełniałam swoje marzenie.