Budownictwo

Mój dom modułowy

Od lat marzyłam o domku na swojej pięknie położonej działce, na której jest las, oczko wodne oraz w oddali widać piękne góry. Kiedyś wydawało mi się, że najlepsze będzie wybudowanie tam małego domu, do którego będziemy przyjeżdżać latem, ale później dowiedziałam się o  domach modułowych, które są dużo wygodniejsze i tańsze. 

Modułowe domki letniskowe

producent domów letniskowych modułowychPiękną działkę z oczkiem wodnym, lasem i widokiem na góry odziedziczyłam po swojej babci, która nieustannie powtarzała mi, abym kiedyś wybudowała tam mały domek, bo to najlepsze miejsce na wypoczynek. Ja również byłam zachwycona tym miejscem, ponieważ wyglądało bajecznie. Wraz z mężem od lat planowaliśmy wybudować tam mały domek, do którego przyjeżdżalibyśmy w sezonie letnim. Jednak usłyszeliśmy o domkach modułowych, które są nie tylko dużo tańszym rozwiązaniem, ale również ich postawienie trwa dużo krócej niż w przypadku chęci budowania standardowego domu na fundamentach. Przeglądając katalogi zauważyliśmy, że są to domy w pełni wyposażone i naprawdę bardzo piękne. W szczególności spodobał nam się jeden, którego produkuje producent domów letniskowych modułowych niedaleko naszej miejscowości. Przeglądając liczne domki, które ma w asortymencie, byłam mocno podekscytowana i od razu umówiłam się z producentem na obejrzenie domów na żywo. Muszę przyznać, że każdy był ładny i urządzony w bardzo przemyślany sposób. Dodatkowo, wszystkie były  w pełni wyposażone, tzn. miały zlewozmywaki, okapy oraz inne sprzęty, które znany z domów.

Postawienie domu modułowego trwało około tygodnia wraz z początkowym wyrównaniem powierzchni, na której miał stać. Domek był od razu przeznaczony do zamieszkania i firma zapewniła nam pełne wyposażenie, tak więc od razu mogliśmy tam zostać i cieszyć się urokami wsi.