Informatyka

Mąż w delegacji i porządne gniazdo rj45

gniazdo rj45

Potrzebuje pomocy, ponieważ muszę wymienić w domu całą instalację elektryczną, a mąż niestety aktualnie przebywa na delegacji. Elektryk zostawiła dzisiaj dla mnie wykaz rzeczy, do zakupu. Niestety, nie wiem jak się za to wszystko zabrać. Jeśli bylibyście, na tyle łaskawi i może podzielilibyście się ze mną swoją wiedzą, to byłabym bardzo, bardzo szczęśliwa.

Gniazdo rj45 – czym jest ono?

gniazdo rj45Pan elektryk, napisał mi na liście cztery punkty. Punkt pierwszy, to koryto kablowe. I już tutaj potrzebna mi wasza pomoc. Chciałabym po pierwsze, dowiedzieć się, czym jest koryto kablowe, a po drugie chciałabym wiedzieć, gdzie je zamówić, i ile, tak orientacyjnie kosztuje. Temat koryto kablowe, uważam, zatem za zamknięty. Kolejna, natomiast, sprawa, to gniazdo rj45 i tutaj bardzo podobnie, jak w powyższej kwestii. Na początku chciałabym się dowiedzieć, czym jest owo porządne gniazdo rj45, chciałabym oczywiście poznać jego cenę, oraz adres sklepu, na którego stronie mogłabym zamówić, dany produkt. W temacie gniazdo rj45, to tyle. Przedostatni punkt na liście, jest bardzo niewyraźnie napisany, ale z tego, co widzę i staram się odszyfrować, to kabel skrętka. Na samym początku musicie, mi powiedzieć, czy coś takiego jak kabel skrętka, w ogóle istnieje. W przeciwnym razie, zadzwonię, do elektryka i zapytam, co on też mi tam nabazgrolił?! Jednak, jeśli, coś takiego, jak kabel skrętka faktycznie istnieje, udzielcie mi proszę informacji, oczywiście na temat ceny, oraz jego dostępności. Ostatni, już rzecz, w którą muszę zainwestować, to przełącznica światłowodowa, tutaj, żadnych niespodzianek nie ma, wydaje mi się, że wszystko dobrze odczytuje, dlatego też, możecie powiedzieć mi ile taka przełącznica światłowodowa kosztuję i wiadomo, gdzie mogę ją zamówić.

Bardzo się cieszę, że trafiłam, na wasze forum, mam nadzieję, że szybko udzielicie mi pomocy i nie będę musiała ściągać męża z delegacji. Bardzo wam dziękuję i oczywiście serdecznie pozdrawiam… Byłabym wdzięczna, za wysłanie linków do sklepów z tymi sprzętami. Teraz już koniec.