Odzież

Kupno markowej odzieży na rower

Kupiłem sobie porządny rower, na który odkładałem pieniądze przez rok czasu. Zamierzałem częściej wybierać się na wycieczki rowerowe, bo uwielbiałem w ten sposób spędzać czas. Porządny rower więc był mi w tym przypadku niezbędny.

Wycieczki rowerowe w solidnej odzieży

odzież rowerowa brubeckPo pierwszej podróży nowym rowerem, kiedy to zrobiłem pięćdziesiąt kilometrów uświadomiłem sobie, że sam rower to nie wszystko. Potrzebna była mi solidna odzież rowerowa Brubeck była marką, którą doskonale znałem, bo mój ojciec miał takie ubrania. On jeździł rowerem od lat i tylko w odzieży rowerowej. Ja uważałem, że to nie ma znaczenia, ale do teraz. Wiedziałem, że muszę kupić sobie kompletną odzież i na dodatek dwa zestawy, żeby mieć na zmianę. Rowerem zamierzałem jeździć codziennie a pranie nie schło u mnie tak szybko. Dwa komplety odzieży rowerowej były mi więc niezbędne. Następnego dnia zaraz po pracy wybrałem się do sklepu sportowego. Tam ojciec kupował odzież rowerową i wiedziałem, że dostanę to, czego potrzebuję. Nosiłem rozmiar L i taką odzież przymierzyłem. Wszystko było bardzo wygodne, elastyczne i nie krępowało ruchów. Na rower ta odzież była idealna. Na dodatek wybrałem koszulkę, która przepuszczała powietrze i skóra oddychała. To było bardzo istotne zwłaszcza w upalne dni. Wróciłem do domu z dwoma kompletami odzieży rowerowej. Przebrałem się i od razu wyruszyłem w trasę. Planowałem tego dnia przejechać dwadzieścia kilometrów w szybkim tempie. To był mój cel na ten dzień.

Odzież sprawdziła się znakomicie. Wypady rowerowe w odpowiednim stroju miały ogromne znaczenie, bo wpływały na komfort. Dzięki porządnemu rowerowi mogłem robić duże ilości kilometrów i w weekendy jeździłem w bardzo dalekie trasy. Raz udało mi się przejechać ponad sto kilometrów.