Uroda

Kosmetyki z bezpłatną dostawą

Jeżeli robimy zakupy w sieci, to z pewnością zauważyliśmy w sklepach internetowych liczne oferty na tańsze zakupy. Kupując dwie sztuki zamiast jednej, czy dokonując zakupów zn wyższą kwotę, otrzymamy określony bonus, czy gratis. 

Kiedy otrzymamy darmową dostawę? 

kosmetyki darmowa dostawaKażdy sklep internetowy ma swoją politykę cenową i oferuje indywidualne promocje. W sklepie ze spinkami i gumkami do włosów, obniżki będą mało widoczne, bo towar jest bardzo tani, natomiast w sklepie ze sprzętem gospodarstwa domowego, możemy liczyć na znaczące opusty. Jeżeli chcemy kupić w sieci tanio kosmetyki darmowa dostawa także wchodzi w grę, pod warunkiem, że dokonamy zakupów za określoną kwotę. W zależności od sklepu, granicą, po przekroczeniu której automatycznie będzie naliczana darmowa dostawa, jest najczęściej sto, dwieście lub trzysta złotych. Na samej dostawie można sporo zaoszczędzić, szczególnie jeżeli sklep oferuje tylko możliwość wysyłki kurierem, który bez względu na wielkość zamówienia kosztuje na przykład dwadzieścia złotych. Zakupy w sieci z reguły są tańsze niż w sklepach stacjonarnych, ale robiąc je na wyższą kwotę i korzystając z darmowej dostawy, dodatkowo zostaje nam w kieszeni kilkadziesiąt złotych. Sklepy online często korzystają z usług firm kurierskich, ponieważ koszty dostawy pozwalają na wrzucenie ich w koszty i odliczenie od nich podatku od towarów i usług. Już od wielu lat panuje w Polsce tak zwany „Dzień darmowej dostawy”, w którym biorą udział setki sklepów online, bo dla nich to świetna okazja do reklamy. 

Darmowe przesyłki są tak samo traktowane jak pozostałe, czyli również nadawane są w ciągu umownych dwudziestu czterech godzin od złożenia zamówienia. Dzięki temu paczka z zamówieniem jest u klienta na następny dzień roboczy.