Transport

Komfortowe busy Koszalin-Niemcy

Kiedy miałam trochę wolnego,musiałam wybrać się na jakieś wakacje. Poleciałam więc samolotem do Złotych Piasków, żeby się trochę opalić. Później zaplanowałam odwiedzić moją rodzinę, której dawno nie widziałam. Mieszkałam bowiem za granicą w Niemczech, już od paru dobrych lat. Był tylko jeden problem-miałam wracać autobusem z powrotem.

Podróż busem do Niemiec

busy koszalin niemcyNie miałam pojęcia, jak zniosę busy Koszalin Niemcy bo już długo nie podróżowałam na tak długie trasy. Ostatnio jak podróżowałam parę lat temu, to była jakaś tragedia i niewygodne siedzenia. Teraz jednak okazało się, że wszystko się zmieniło. Najbardziej cieszyło mnie to, że była rezerwacja miejsc i nikt nie mógł zająć mojego, każdy miał swoje odgórnie przydzielone i był porządek. Bagaże zostawialiśmy kierowcy i on je układał w zależności od tego, kto gdzie wysiada. Im wcześniej, tym bliżej bagaż. Wszystko poszło sprawnie i mogłam rozsiąść się na moim siedzeniu, które okazało się nie mieć nic wspólnego z fotelami, na których miałam nieprzyjemność jeździć lata temu. Były regulowane fotele, więc mogłam się swobodnie rozłożyć i nawet trochę zdrzemnąć. Kierowca miał dla każdego jakieś wafelki i rozdawał na wejściu do autobusu. Działał też internet i mogłam siedzieć sobie i przeglądać strony internetowe w drodze. Toaleta również była, więc nie musieliśmy robić tak częstych postojów. A co za tym idzie, dojechaliśmy o wiele szybciej na docelowe miejsce.

Byłam zaskoczona, że jakość transportu aż tak się poprawiła. Już teraz niestraszne mi podróżować busami, było to nawet całkiem przyjemne doświadczenie. Teraz będę chyba częściej odwiedzała moją rodzinę w Polsce, skoro podróż wcale mnie nie zmęczyła. Z takimi przewoźnikami to można jeździć, wszystko przebiegło jak należy i miło się jechało.