Wesela i uroczystości

Koleżanka opowiada mamie o swoim synu, który jest DJem

Moja mama była wczoraj na spotkaniu ze swoją przyjaciółką ze szkoły. Dawno się nie widziały i postanowiły odnowić swój kontakt. Mamy koleżanka wyjechała z mężem do pracy w Warszawie i tam już zostali. w Warszawie są większe perspektywy. W między czasie urodził im się syn. Jak się okazało w tym samym roku co ja.

DJ na wesele

DJ na wesele w centrum GdańskaMama po spotkaniu wróciła bardzo zadowolona. Stwierdziła, że musi się częściej spotykać z Mariolką. Planuje do nich jechać jak będzie ciepło. Mariola sporo jej opowiadała o swoim życiu i dzieciach. Chwaliła się, że jej syn jest bardzo znanym DJem. DJ na wesele w centrum Gdańska zarabia sporo pieniędzy. Jej syn wyprowadził się do Gdańska trzy lata temu i robi tam karierę. Nawet nie sądziłam, że DJ może mieć tak dużo zleceń. Mama mówiła, że podobno w dzisiejszych czasach klienci chętniej wybierają DJa na rożne uroczystości weselne. W naszej rodzinie na weselach zazwyczaj gra zespół ale chyba DJ jest lepszym rozwiązaniem. Postanowiłam wejść na stronę firmową syna mamy znajomej. Pani Mariolka dała mamie wizytówkę. Mówiła, że jej syn przyjmuje różne zlecenia nawet spoza miasta Gdańska. Stwierdziłam, że taki DJ przydałby się na naszej studniówce, którą organizuję w szkole. Pracuję w szkole od dwóch lat i zajmuje się organizacją różnego rodzaju imprez. Planuję przyszłoroczną studniówkę i chciałabym żeby była inna niż dotychczas. Postanowiłam zadzwonić do DJa i podpytać czy na pewno byłaby szansa żeby zagrał na naszej imprezie.

DJ zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Okazał się miły człowiekiem. Zgodził się na wykonanie swojej pracy poza miastem zamieszkania. Nie będziemy musieli płacić mu za dojazd. Ustaliliśmy wszystkie warunki finansowe. DJ przyjedzie do naszej szkoły w sobotę około godziny szesnastej i rozłoży swój sprzęt.