Każda firma powinna mieć swoje wizytówki

Chociaż żyjemy w czasach internetu to jednak wiele kwestii związanych z prowadzeniem firmy zostało bez zmian. Każda firma powinna mieć swoje wizytówki a ich właściciele powinni je rozdawać przy każdej możliwej okazji. Chodzi oczywiście o wizytówki papierowe, które możemy dać swoim klientom czy też kontrahentom. W dzisiejszych czasach konieczne jest też posiadanie wizytówki w internecie, czyli własnej strony internetowej.

Wizytówki zamawia się w tysiącach sztuk

druk wizytówek warszawaRola tradycyjnej wizytówki we współczesnym biznesie jest nie do przecenienia. W zasadzie sama nazwa tej małej prostokątnej karteczki mówi o sobie wszystko. Wydrukiem wizytówek zajmują się drukarnie i firmy poligraficzne. Większość drukarni oferuje również zaprojektowanie graficzne wizytówki na życzenie klienta. Jeśli poszukamy zakładów poligraficznych oferujących druk wizytówek Warszawa to możemy zobaczyć, że ceny podawane są za wydrukowanie stu sztuk. Najczęściej za tysiąc wizytówek zapłacimy około stu złotych, ale tylko wtedy kiedy zamówimy kilka tysięcy sztuk. W każdym razie pojedyncza wizytówka to koszt kilku groszy. A podarowanie jej swojemu klientowi czy kontrahentowi to bardzo ważna czynność świadcząca o jakości i profesjonalizmie firmy. Każda firma powinna mieć papierowe wizytówki, które może rozdawać swoim klientom. Są one jednak tylko częścią całości określanej mianem identyfikacji wizualnej firmy i muszą do niej idealnie pasować.

Na koniec podpowiedzmy jakie informacje powinny się znaleźć na firmowej wizytówce. Powinniśmy napisać na niej nazwę firmy oraz imię i nazwisko właściciela. Do tego musimy umieścić pełne dane kontaktowe, czyli adres, numer telefonu i adres strony internetowej. Można jednak pójść o krok dalej i zamieścić specjalny kod QR. Wystarczy zeskanować taki kod telefonem, żeby od razu otwarła się strona internetowa naszej firmy.