Jedzenie

Kawa na targach od dobrego baristy

Odwiedzając targi liczymy nie tylko na profesjonalna obsługą nas, jako klientów, lecz także na coś, co sprawi, że będziemy mieć dobry humor. Zauważyłem, że na targach bardzo ważne są usługi baristów, którzy robią dobrą kawę. Jednak ja przed skorzystaniem z oferty mam kilka wymagań, dotyczących ich pracy. Chyba większość osób, które odwiedzają targi tak ma. Zwłaszcza, jeśli otrzymujemy imienne zaproszenie na event targowy.

Wymagania dla baristów na targach

barista na targachBarista to człowiek, który zajmuje się zawodowo przygotowywaniem kawy. Dobry barista na targach ma wiedzę dotyczącą tego, jak zaspokoić potrzebę dobrej kawy każdego odwiedzającego. Zawsze podczas picia kawy zwracam uwagę, w jakim opakowaniu ją dostaje od baristy. Jeśli są to szklane lub porcelanowe kubki lub szklanki, zawsze jestem dobrze nastawiony. Ale to wymaga zorganizowania stołu i krzeseł, na których możemy spokojnie skorzystać z oferty. Ważna jest także estetka stoiska targowego z kawą. Nie może tam znajdować się zbyt dużo rzeczy, ponieważ nie wygląda to zachęcająco. Najlepiej jeśli są tam tylko przyrządy do przygotowywania kawy oraz podawania jej klientom. Ma to dla mnie duże znaczenie, ponieważ od zawsze jestem minimalistą i natłok elementów za bardzo mnie rozprasza. Myślę, że wielu odwiedzających targi myśli podobnie, ponieważ jest to dość popularne u dorosłych ludzi.

Dobra kawa sprawia, że mam ochotę odwiedzać targi i kupować na nich produkty. Jeśli barista podejdzie do mnie, jako klienta, z wysokim profesjonalizmem, na pewno skorzystam z jego usług. Wystrój stoiska oraz kultura osobista osoby przygotowującej kawę ma kluczowe znaczenie. Kawa nie musi być darmowa. Każdego dorosłego człowieka stać na filiżankę dobrej kawy, dlatego mogę za nią zapłacić. Grunt, aby jakość była wystarczająca.