Usługi

Jestem producentem stoisk na targi

Kiedyś pracowałam w firmie zajmującej się marketingiem. Zajmowaliśmy się usługami kompleksowo, od robienia ulotek przez sprawy związane z mediami. Pamiętałam, że zawsze najwięcej problemów było ze znalezieniem dobrego producenta stoisk wystawienniczych. Albo były one dobre, albo tanie, albo robione na czas.

Stoiska targowe muszą być estetyczne

polecany producent stoisk targowychKiedy zatem zdecydowałam się odejść z pracy to postanowiłam rozpocząć własny biznes właśnie w tej branży. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że działam jako polecany producent stoisk targowych. Zaczynałam od zera, ale szybko udało mi się przyciągnąć klientów. Stawiałam na wysoką estetykę stoisk i na to, by były one dobrane do konkretnej branży, jaką klient reprezentuje. Nie bałam się nawet bardzo ekstrawaganckich i innowacyjnych rozwiązań. Oczywiście, wiedziałam, że także solidne wykonanie stoiska i konkurencyjne ceny także będą miały znaczenie. Szukałam takich dostawców materiałów, by wiedzieć, że otrzymam je na czas i mogę liczyć na zniżki. Obecnie produkuję bardzo wiele różnych stoisk. Są to zarówno stoiska stałe, jak i mobilne, standardowe i oryginalne. Robię ścianki tekstylne, szyldy, roll-upy i wiele innych. To wszystko wchodzi w skład stoiska targowego. Staram się rozwijać swoją ofertę i zaczęłam uzupełniać stoiska wystawiennicze o reklamy podświetlane, meble i wiele innych. Jako producent dbam o to, by każdy klient był zadowolony. Dopasowuję swoją ofertę tak, by była także konkurencyjna pod względem ceny, stoisko łatwo się składało i rozkładało.

Jestem zadowolona z tego, że zaczęłam działać jako producent stoisk targowych. Moje usługi są polecane wśród klientów i nawet moja dawna firma zamawia u mnie stoiska! To tylko podkreśla to, że moja działalność jest bardzo profesjonalna i będzie się rozwijać w przyszłości.