Transport

Jak wynająć samochód dostawczy?

Kiedy potrzebujemy samochodu do zadań specjalnych takich jak przeprowadzki czy przewiezienie towaru możemy skorzystać z usług wypożyczalni aut dostawczych. Warto jednak porównać oferty kilku z nich, aby nie przepłacać.

Wynajem samochodu dostawczego

Chcąc wynajem samochodów dostawczych Warszawawynająć samochód dostawczy powinniśmy wybrać kilka najlepszych wypożyczalni w naszym mieście i porównać ich oferty, ponieważ może się okazać, że to samo auto, o tym samych parametrach technicznych możemy wynająć taniej i zaoszczędzić w ten sposób trochę pieniędzy. Wynajem samochodów dostawczych Warszawa jest bardzo prosty, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej wypożyczalni, zadzwonić na infolinię albo przyjść do salonu czy skorzystać z aplikacji mobilnej na telefonie. Wypożyczalnie oferują wynajem samochodów zarówno osobowych jak i dostawczych w różnych klasach. Wynajęte auto możemy odebrać w jednym z punktów albo zamówić jego podstawienie pod dowolny adres. Zapłacić możemy na kilka sposobów, on-line, przelewem tradycyjnym lub gotówką. Jako potwierdzenie otrzymamy mail zwrotny albo wydruk w zależności jaką formę płatności wybierzemy. Wynająć samochód może każdy kto skończył 21 lat i posiada ważne prawo jazdy przez co najmniej rok. W każdej wypożyczalni należy wpłacić kaucję, czyli kwota, która jest pobierana na czas wynajmu samochodu. Może ona zostać zablokowana na naszej karcie płatniczej lub zostanie ona pobrana z niej, jeśli nie funkcji blokady. Kaucja jest oczywiście zwrotna. Środki na karcie zostaną odblokowane, jeśli zwrócimy samochód.

Jak widać oferta wypożyczalni jest bardzo szeroka. Każda z nich posiada wiele modeli aut, dlatego na pewno każdy z nas znajdzie odpowiedni samochód dla siebie, który będzie dostosowany do potrzeb. Jeśli w jednej wypożyczalni nie ma takiego auta możemy sprawdzić inną.