Moda

Garnitur ślubny szyty na miarę w Gdańsku

 

Niewielka grupa mężczyzn deklaruje, że lubi nosić garnitur. Jest to strój formalny, bardzo elegancki i raczej nie nadaje się jako strój codzienny. Większość panów jeśli zakłada garnitur codziennie to dlatego, że tego wymaga wykonywany przez nich zawód. 

Jak wyglądają przymiarki do garnituru?

garnitury szyte na miarę gdańskNie ma w tym nic złego, jeśli panowie lubią ubrania luźne i wygodne. Jednak jest jedna ważna okazja w życiu, na którą warto założyć najlepiej skrojony garnitur. Mowa tutaj o ślubie. W tym ważnym dniu nawet najbardziej wyluzowany pan musi się poświęcić i wystąpić w stroju eleganckim. Czasami bardzo trudno dobrać garnitur idealnie pasujący do sylwetki mężczyzny. Zwłaszcza kiedy mężczyzna jest niski lub bardzo wysoki. Najlepszym rozwiązaniem w takich wypadkach są garnitury szyte na miarę Gdańsk. Należy przygotować się na to, że przymiarki do stworzenia takiego garnituru nie trwają kilka minut. Do salonu warto wybrać się wtedy kiedy mamy sporo czasu. Opłaca się jednak poświęcić nawet kilka godzin po to, aby każdy element stroju od materiału po użyte nici, odpowiadał naszym oczekiwaniom. Garnitur musi być również wygodny. O tym mężczyźni bardzo często zapominają. Garnitur nie powinien w żadnym miejscu być za wąski ani za luźny. Strój ma być komfortowy i nie powinien sprawiać mężczyźnie żadnych problemów podczas tańca czy podczas siedzenia przy stole. A właśnie na to najczęściej narzekają panowie. Jeśli spodnie sprawiają, że siedzenie na krześle jest trudne to znaczy, że garnitur nie jest odpowiednio dobrany do sylwetki.

Przy garniturach szytych na miarę, takie sytuacje nie mają miejsca. Krawiec przeprowadza odpowiedni wywiad, dopiero odpowiednie materiały i kolorystykę oraz krój garnituru. Klient ma wpływ na każdy szczegół i może w każdej chwili prosić o poprawki.